Butelka Philips Avent Anti-colic z nakładką AirFree

Butelka Philips Avent Anti-colic
Butelka Philips Avent Anti-colic materiały prasowe
Nowa nakładka antykolkowa AirFree w butelce Philips Avent Anti-colic ogranicza ilość powietrza połykanego przez dziecko. Smoczek pozostaje wypełniony mlekiem, nawet gdy jest ustawiony poziomo podczas karmienia w pozycji pionowej. Zredukowanie ilości powietrza połykanego przez dziecko pomaga złagodzić powszechne problemy związane z karmieniem, takie jak kolka, gazy i refluks.


Jako mama chcesz dla swojego maluszka jak najlepiej, więc starasz się, by jak najrzadziej cierpiało z powodu kolki, gazów i refluksu. Teraz w ograniczaniu problemów z karmieniem może Ci pomóc nowa butelka Philips Avent Anti-colic z unikalną nakładką AirFree. Jej skuteczność została potwierdzona w badaniach.
Zastosowana w butelce wyjątkowa nakładka antykolkowa AirFree odciąga powietrze ze smoczka, więc dziecko połyka go mniej w czasie karmienia. Dzieje się tak, ponieważ zaworek w smoczku zapobiega powstawaniu podciśnienia podczas karmienia, umożliwiając nieprzerwane karmienie. Dzięki temu smoczek butelki antykolkowej pozostaje wypełniony mlekiem, nawet gdy jest ustawiony poziomo. Pozwala to dziecku pić w bardziej naturalnej pionowej pozycji oraz pomaga ograniczyć połykanie powietrza. W efekcie rzadziej występują powszechne problemy związane z karmieniem, takie jak kolka, gazy i refluks. Maluszek nie będzie też niepotrzebnie rozdrażniony.

Jak umieścić nakładkę w buteleczce? Najpierw napełnij butelkę mlekiem, załóż nakładkę antykolkową AirFree na krawędź butelki i przykręć smoczek. Przechyl butelkę w dół, aby mleko wypełniło smoczek. W czasie karmienia nakładka AirFree powinna znajdować się u góry. Nakładkę antykolkową AirFree można łatwo połączyć z dowolną butelką antykolkową Philips Avent. Dzięki szerokiej szyjce butelki, która składa się z zaledwie kilku części, jej mycie również nie sprawi problemów. Możesz też używać butelki antykolkowej Philips Avent z nakładką antykolkową AirFree lub bez niej.
Butelka występuje w dwóch rozmiarach: 125 ml (SCF810/14) i 260 ml (SCF813/14). Jest dostępny także zestaw dwóch butelek 125 ml (SCF810/24).
Dostępne są do niej smoczki o różnych stopniach wypływu
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Wyprawka dla noworodka - co kupić dla dziecka? Pełna lista
0 0Masz w domu niemowlę? Uważaj na leżaczki – miały być wybawieniem, a mogą szkodzić