Woda – niezastąpiona o każdej porze roku

pl.123rf.com
Jesień sprzyja przeziębieniom, a co za tym idzie częstym stanom podgorączkowym i gorączkom. Łapiemy bakterie i wirusy, faszerujemy się medykamentami. Nie zapominajmy przy tym o nawadnianiu organizmu, który w czasie podwyższenia temperatury wymaga dodatkowej dawki płynów.


Nowa Promocja z Aquaphor i Gratisami w Biedronce!
Od 11 października można w promocyjnej cenie 29,99zł można kupić w sieci sklepów Biedronka dzbanki filtrujące wodę Aquaphor w zestawie z silikonową szpatułką Fiskars i książką z przepisami na najlepsze zupy na cały rok. Dzięki interesującemu zestawowi nie tylko ugotujemy na zdrowej, świeżo przefiltrowanej wodzie, wolnej od wszelkich zanieczyszczeń i nasyconej dobroczynnymi jonami magnezu, ale również możemy się zainspirować. Książka kulinarna z zupami to bowiem moc inspiracji na jesienne zupy rozgrzewające. Szpatuła do smarowania marki Fiskars, która z pewnością przyda się w kuchni to dodatkowy profit kuszącego zestawu.
Dzbanki w Biedronce w najmodniejszych kolorach kuchni!
Tym razem Aquaphor postawił na modną kolorystykę i oferuje w Biedronce dzbanki w kolorach klasycznej bieli, połyskującej czerni i bijącej rekordy popularności we współczesnym wnętrzarstwie – szarości. Jednorazowo można uzyskać aż 1,5 litra przefiltrowanej wody! Co ważne: dzbanek wykonany jest z tworzywa wolnego od bisfenolu A (BPA FREE). Teraz, dodatkowo w Biedronce możesz kupić w dobrej cenie zestawy wkładów filtrujących AQUAPHOR B25 MAXFOR oraz wkłady magnezowe. Filtry usuwają z wody osady (rdzę, piasek, szlam), chlor i związki chloru organicznego, metale ciężkie (żelazo, ołów, rtęć, miedź), produkty ropopochodne oraz fenole. W zależności od jakości wody wydajność wkładu filtrującego to nawet 200 litrów! Filtr pasuje także do większości dzbanków innych producentów.

Więcej na www.aquaphor.pl/fiskars
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE