2 tygodnie po porodzie "zdesperowana stanęła na ściance”. Odeta zabrała głos

Odeta Moro dwa tygodnie po urodzeniu synka pojawiła się na medialnym wydarzeniu kulinarnym.
Odeta Moro dwa tygodnie po urodzeniu synka pojawiła się na medialnym wydarzeniu kulinarnym. odetamoro/Instagram
Odeta Moro pojawiła się na VII Charytatywnych Kulinarnych Zawodach Dziennikarzy. Nie było to dla niej łatwe wyjście, ponad dwa tygodnie temu urodziła syna. Internauci postanowili to ostro skrytykować. Czy powinni?


Odeta Moro wyjaśnia
Złośliwi wytknęli jej, że to lansowanie i desperackie pozowanie przy "ściance". Dziennikarka poczuła się z tym fatalnie. – Nie chce być źle zrozumiana, ale zrobiło mi się bardzo przykro, więc postanowiłam zabrać głos – napisała na Instagramie.

Czy urodzenie dziecka oznacza zamknięcie w 4 ścianach?
Wpis ma ciąg dalszy: – Ponad dwa tygodnie temu urodziłam mojego synka, co sprawiło, że jestem najszczęśliwszą i najbardziej spełnioną kobietą. Odcięłam się od wszystkiego i żyję w swoim nowym świecie, ale dziś dzień zepsuli mi "życzliwi", którzy donieśli, że "bardzo szybko po porodzie zdesperowana stanęłam na ściance" – żali się Odeta.

– Tak, stanęłam na ściance VII Charytatywnych Kulinarnych Zawodów Dziennikarzy, których jestem współorganizatorem od dawna – przyznaje dziennikarka. – To impreza, na której koleżanki i koledzy z różnych redakcji łączą siły, aby pomóc. Tym razem zbieraliśmy na operację braci bliźniaków Pawła i Janka. Od dawna czekają na zabieg – napisała na Instagramie.


Zdesperowana?
– Jeśli ktoś uważa, że jestem zdesperowana i dlatego wychodzę z domu to jego problem! Podsumowując – tak wyszłam, na 2 godziny, żeby zdążyć z karmieniem mojego synka! Kosztowało mnie to mnóstwo zdrowia i energii, ale nie zrobiłam tego dla siebie! I na koniec pytanie! Czy urodzenie dziecka oznacza zamknięcie w 4 ścianach? – pyta dziennikarka.

Dwa tygodnie to rzeczywiście wcześnie, ale czy to sprawa internautów? Powinna wyjść, a potem się tłumaczyć? Co sądzicie?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Który to miesiąc ciąży? Przelicznik tygodni ciąży na miesiące
0 0USG połówkowe jest najważniejszym badaniem w ciąży. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE