Mamo, tato wracam do szkoły! Rozpocznij przygotowanie do roku szkolnego w prawdziwie sportowym stylu

Już niedługo zadzwoni pierwszy dzwonek i tysiące dzieci rozpocznie nowy rok szkolny.  Wyprawkę szkolną pomogą skompletować niektóre produkty z kolekcji 4F Junior
Już niedługo zadzwoni pierwszy dzwonek i tysiące dzieci rozpocznie nowy rok szkolny. Wyprawkę szkolną pomogą skompletować niektóre produkty z kolekcji 4F Junior Materiały prasowe
Już niedługo zadzwoni pierwszy dzwonek i tysiące dzieci rozpocznie nowy rok szkolny. Te ostatnie tygodnie przed powrotem maluchów i nastolatków do klas to w wielu polskich domach okres przebiegający zazwyczaj w ferworze niezwykle gorączkowych przygotowań. Tym bardziej dający dorosłym popalić, jeśli jest przede wszystkim podszyty trudnościami ze skompletowaniem wyprawki szkolnej.


Lista potrzebnych rzeczy nie kończy się przecież na książkach. Zeszyty, kredki, piórniki, kolorowe mazaki i ołówki, ale także plecak, wygodne buty i odpowiednie ubrania – to wszystko spędza rodzicom sen z powiek. Częściowo ułatwić im życie próbuje marka 4F Junior. Pracując nad swoją ofertą, kierowała się trzema kryteriami: komfortem, trwałością i różnorodnością. Wszystko po to, aby przygotowanie do szkoły w tym lub następnym roku było mniej stresującym zajęciem.

W tegorocznej kolekcji 4F Junior honorowe miejsce zajmują plecaki. Bez nich trudno mówić o wyprawce szkolnej, bo gdzie niby spakować jej większe i mniejsze elementy jak nie w pojemnym tornistrze. Projektanci 4F Junior zadbali nie tylko o modny wygląd i wygodę plecaków, ale również o bezpieczeństwo ich małych użytkowników, wyposażając swoje modele w elementy odblaskowe zapewniające widoczność nawet po zmroku. Praktyczne rozwiązania takie jak dające komfort użytkowania wentylowane szelki, zapinana na zamek przednia kieszeń zdolna zmieścić buty oraz liczne kieszonki na najróżniejsze drobiazgi to tylko kolejne atuty.
Wprawdzie nie szata zdobi człowieka, ale wyprawka szkolna bez podstawowych elementów garderoby będzie jak książka bez okładki. W garderobie 4F Junior znajdziemy koszulki w wielobarwnych materiałach, z różnorodnymi nadrukami i oryginalnymi hasłami. I odpowiednie na każdą okazję – w bawełnianych t-shirtach spacery będą czystą przyjemnością, natomiast koszulki z szybkoschnących materiałów sprawdzą się jako ''wentylator'' podczas ćwiczeń na WF-ie.

4F Junior nie zapomina również o tym, co widać od pasa w dół. Bawełniane dresy, wykonane z miłej w dotyku dzianiny, będą w sam raz i do szkoły i do zabawy w wolnym od nauki czasie. Najróżniejsze warianty kolorystyczne i nadruki sprawią, że najmłodsi znajdą spodnie dresowe w odpowiednim guście. Do ćwiczeń marka poleca zaś elastyczne, przylegające legginsy, które dzięki technologii 4FDry odprowadzają wilgoć na zewnątrz i pozwalają skórze oddychać. Skoro o sporcie mowa, to bez dobrego obuwia się nie obejdzie. Rozwiązanie? Miękkie buty z białą, niebrudzącą sali gimnastycznej podeszwą, oczywiście dostępne w różnych kolorach.
Ponieważ miłość do sportu zajmuje szczególne miejsce w sercu marki 4F, niektóre ubrania sprawdzające się idealnie na zajęciach WF-u czy podczas innych aktywności fizycznych można zakupić w gotowych zestawach. Z myślą o uczniach przygotowano komplet sportowy składający się z szybkoschnącej koszulki i spodenek oraz funkcjonalnego worka na odzież i akcesoria sportowe.
Uczniowie, u których na liście zajęć pozalekcyjnych wysoką, jeśli nie najwyższą pozycję zajmuje regularny trening na basenie, mogą wraz z pomocą 4F Junior zaopatrzyć się w wysokiej jakości zestawy pływackie. Kostiumy kąpielowe, kąpielówki, czepki i specjalne okularki – wszystko, co potrzebne do pływania i nurkowania, kochająca wodę młodzież ma tu na wyciągnięcie ręki.
Z pełną kolekcją 4F Junior można zapoznać się w oficjalnym sklepie online marki. Rzeczy, których najmłodsi będą potrzebowali przed lekcjami, na zajęciach i po szkole, dostępne są także w sklepach stacjonarnych. Lista z ich adresami znajduje się w tym miejscu.
Marka 4F należy do polskiej firmy OTCF, która specjalizuje się w produkcji i sprzedaży odzieży sportowej oraz akcesoriów dla konsumentów i sportu zawodowego. Z jej produktów korzystają nie tylko zwykli pasjonaci aktywności fizycznej, ale także zawodowi sportowcy, w tym Olimpijczycy. Marka cały czas szuka kolejnych dróg rozwoju, czego przykładem jest kolekcja 4F Junior.

Artykuł powstał we współpracy z 4F

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...