Modelka pokazała intymne zdjęcie z wanny. Jednak nie to oburzyło internautów

Modelka plus size przekroczła granicę dobrego smaku.
Modelka plus size przekroczła granicę dobrego smaku. Tessholliday/Instagram
Modelka plus size Tess Holliday opublikowała nagie zdjęcie z kąpieli z synem. Wzbudziła tym samym zróżnicowane emocje – podziw i hejt. Zdjęcie rzeczywiście przykuwa uwagę – eksponuje dużo i odważnie. Co takiego mogło nie spodobać się w opublikowanym zdjęciu matki?

Uwagę przykuwają dwa, a nawet trzy elementy. Kontrowersję wzbudza nie rozmiar kobiety, a jej poza. Tess ma zadartą wysoko nogę, którą opiera o krawędź wanny, a części intymne zasłoniła emotikonem. Oburzenie wywołuje również kontekst sfotografowanej sytuacji: wanna i kąpiący się z mamą już spory chłopiec, który na dodatek kieruje swoją rączkę po maszynkę do golenia.


Zrobiła to świadomie
Pozę tłumaczy sama modelka. – Mam nowy tatuaż na mojej nodze, który nie może się zmoczyć – pisze. – Ale hej, mogę być gruba, ale jestem elastyczna – dodała.


O tym, że zdjęcie nie jest "pochlebne", chyba Tess po części zdaje sobie sprawę. – Nie obchodzi mnie to. Jestem dumna z mojego ciała, i tego, co potrafię i jak śmiesznie jest moje życie / macierzyństwo – zapewnia i bez skrępowania wstawia na swój profil kontrowersyjne zdjęcie.

Tess Holliday nie pierwszy raz szokuje w internecie. Niedawno pisałyśmy o jej filmie, który podobnie jak te zdjęcia, wzbudził kontrowersje. Jak widać, ma ona tyle samo przeciwników, co zwolenników. Jednak ona zupełnie się tym nie przejmuje, wręcz przeciwnie: tocząca się wokół niej burza nakręca na działanie i sprawia, że jest coraz popularniejsza.


Tess nigdy nie miała problemu z akceptowaniem swojego wyglądu po porodzie. Pokochała siebie, stąd ogromne poczucie własnej wartości i wizerunku. Nie ma dla niej tematów tabu, dlatego nie zamierza ukrywać nawet intymnych chwil ze swojego życia. My jednak zastanawiamy się, czy podobne zdjęcie chciałybyśmy mieć w rodzinnym albumie, a co dopiero w sieci. Mamy wrażenie, że to zbytnie epatowanie intymni chwilami z synem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE