Po tym horoskopie zaczniesz wierzyć w gwiazdy. Zobacz, co cię czeka w weekend

Co czeka te znaki w najbliższy weekend?
Co czeka te znaki w najbliższy weekend? Prawo autorskie: uximetcpavel / 123RF Zdjęcie Seryjne
Piątek trzynastego – brzmi groźnie. Sprawdź, co cię czeka w najbliższy weekend. Możesz wierzyć lub nie, ale każdy znak czeka coś dobrego. Przeczytaj koniecznie weekendowy horoskop, zanim wyjdziesz w piątek z domu.

Horoskop na weekend
Chociaż weekend zaczyna się od pechowej liczby 13 i nieco deszczowej pogody, z pewnością czeka cię coś więcej niż trudy i obowiązki domowe. Zaplanuj końcówkę tygodnia w zgodzie z aktualnym układem planet i gwiazd. Nie będzie wcale aż tak źle.

Baran. Nadchodzący weekend to doskonały moment, aby zrobić coś we dwoje. Może uda się podrzucić komuś dziecko na kilka godzin i wyskoczyć do kina lub na kolację? Podczas wspólnego wyjścia czeka cię dobra wiadomość.

Byk. W najbliższy weekend czeka cię sporo wrażeń. Być może ktoś zaproponuje ci spontaniczny wyjazd na łono natury? Może to też dobry czas, by zadzwonić i odświeżyć starą znajomość? Lipiec będzie obfitował w owocne spotkania.

Bliźnięta. Nadchodzący weekend będziesz rozmawiać o planach na wakacyjny turnus z najbliższymi. To również dobry moment, by poruszyć kwestie dotyczące oszczędzania lub poważnej inwestycji. Przyda się też odrobina wyciszenia, bo ostatnio mogłeś/aś czuć się przeciążona/y pracą.

Rak. Wszystkie znaki na niebie i ziemi podpowiadają, że najlepsze lekarstwo na twoje zmęczenie to sportowe wyzwania. Nie odkładaj tego na później – wskocz na rower lub idź pograć w koszykówkę. Pamiętaj też o okresowych badaniach krwi. W niedzielę poczujesz przypływ energii.


Lew. Spróbuj umówić się na kawę z koleżanką – to pomoże w odnajdywaniu nowych inspiracji. Mimo że twoja głowa zaprzątnięta jest sprawami zawodowymi, nie zapomnij o relaksie. Twój organizm "woła" o uwagę. Może kolacja przy świecach lub trochę dłuższa kąpiel pomogą?

Panna. Czekają cię zmiany. Spróbuj się z nich cieszyć, w końcu każda zmiana jest dobra. Jednocześnie wsłuchaj się w siebie i nie lekceważ objawów, które cię niepokoją. Jeśli w weekend planujesz wyjście z domu, prawdopodobnie czeka cię niezapomniany wieczór.

Waga. Weekend to dobry moment, żeby oprócz anielskiej twarzy pokazać, że jest w tobie diabelska energia. Potrzebujesz wyjść poza utarte schematy. Może to już czas na zmianę fryzury albo wojaże po Europie?

Skorpion. Ten weekend może okazać się owocny zawodowo, dlatego, mimo wolnego, warto poświęcić chwilę na pracę. Jeśli masz taką możliwość, zrób coś dodatkowego, wybierz się na wędrówkę po lesie. Podczas spaceru może wpaść ci do głowy super pomysł. Przemyśl go.

Strzelec. Weekendowe plany mogą okazać się super przygodą. Otwórz się na nowe doświadczenia, dajcie się ponieść emocjom. Może wyniknąć z tego coś ciekawego na przyszłość.

Koziorożec. Układ gwiazd sprzyja zacieśnianiu więzi w rodzinnym gronie, dlatego jeśli dołożysz do tego pozytywne nastawienie, wrócisz po weekendzie bardzo zadowolone. A to będzie się wiązać z wyjątkowo udanym tygodniem w pracy. Może czeka na ciebie awans?

Wodnik. W ten weekend podejmiesz ważną decyzję. Zastanów się – to, w co wierzyłeś/aś, może się ziścić. Potraktuj to jako sygnał do zmian.

Ryby. Czeka cię niespodzianka. Nawet jeśli się jej spodziewasz, nie daj tego po sobie poznać. Postaraj się odwdzięczyć. Ten weekend będzie jedynie początkiem wspaniałej passy – już w poniedziałek czeka cię zadanie zawodowe, który może przynieść ci sporą satysfakcję.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE