Na chrzcinach księcia Louisa podano 7-letni tort. Powód zadziwia

Księżna Kate w ciąży – takie plotki niedawno obiegły media
Księżna Kate w ciąży – takie plotki niedawno obiegły media Fot. Instagram/ kensingtonroyal
Już trzecia ciąża księżnej Kate była dla wielu zaskoczeniem. Tym większe poruszenie wywołały doniesienia o czwartym royal baby. Teraz jednak media donoszą, że para książęca poprzestanie na trójce pociech. A wszystko przez nietypową tradycję dotyczącą... tortu.


Dopiero co świętowaliśmy narodziny księcia Louisa – trzeciego royal baby, a już dwa miesiące po porodzie brytyjskie media informowały o czwartej ciąży księżnej Kate. Jak dotąd te doniesienia się nie potwierdziły. Co więcej – wiele wskazuje na to, że para książęca poprzestanie na trójce dzieci.

Brytyjskie media podają, że księżna Kate, jako jedna z trójki rodzeństwa, zawsze chciała mieć właśnie troje dzieci. William wolał pozostać przy dwójce, ale dzięki doświadczeniu z młodszymi dziećmi oraz pomocy personelu pałacu Kensingon, uległ namowom małżonki.

Księżna Kate i książę William nie będą więc starać się o kolejne dziecko – wnioskują media. Dowodem na to ma być też nietypowa tradycja dotycząca ślubnego tortu pary.
Osiem pięter słodkości
Po ślubie Kate i Williama w 2011 roku część ośmiopiętrowego tortu została zamrożona. Zwyczaj mówi bowiem, że np. zjedzenie najwyższej warstwy tortu w pierwszą rocznicę ślubu przynosi szczęście. Kolejne kawałki rozmrażano przy okazji chrztów dzieci. Jak czytamy, ostatni kawałek tortu podano w czasie chrztu księcia Louisa.


Wielopiętrowy tort miał prawie metr wysokości, ważył niemal 100 kilogramów i cały był pokryty białą polewą i misternymi cukierniczymi zdobieniami. Teraz po tym słodkim dziele sztuki nie pozostał żaden ślad. A to może oznaczać, że skoro nie ma tortu, nie będzie też kolejnych chrzcin.

Czy takie wytłumaczenie rzeczywiście może oznaczać, że nadaremno czekamy na wieści o baby royal nr 4? Czas pokaże.
Źródło: Viva
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

WARTO DZIŚ WIEDZIEĆ

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE