Anna Wendzikowska w drugiej ciąży. To zdjęcie zakończy spekulacje

Anna Wendzikowska oficjalnie potwierdziła, że jest w drugiej ciąży
Anna Wendzikowska oficjalnie potwierdziła, że jest w drugiej ciąży Fot. Instagram
Jeszcze kilka dni temu plotkarskie portale zamieszczały zdjęcia Anny Wendzikowskiej w letniej sukience i dopatrywały się zaokrąglonego brzuszka. W końcu dziennikarka sama zabrała głos w sprawie i przyznała, że spodziewa się drugiego dziecka.


– Nie ma już co się samej oszukiwać, że może nie widać. Będzie nas więcej! – napisała pod zdjęciem z rodziną.

– Kochani, dziękuję za wszystkie gratulacje, życzenia powodzenia i słowa wsparcia. To wiele dla mnie znaczy. Jestem naprawdę szczęśliwa! Dostałam też trochę niemiłych wiadomości, o tym jak to ukrywam brzuch, żeby wszystkich zmylić – napisała w szczerych, choć gorzkich słowach skierowanych do niektórych “fanek”.

– Kochane, brzuch żyje własnym życiem, kto był w ciąży ten wie. Jednego dnia jest większy, kolejnego może go nie być. To jest szczególny czas, w którym trochę chcę się mieć tę wiedzę tylko dla siebie. Wiele osób nie mówi nawet najbliższym, zanim nie ma absolutnej pewności, że wszystko przebiega zgodnie z planem. Więc dziękuję za zrozumienie – zwróciła się do znajomych a Instagramie.
Anna Wendzikowska w drugiej ciąży
Pierwsze doniesienia o ciąży Anny Wendzikowskiej pojawiły się już w maju. Wtedy media zachwycały się zdjęciem, na którym partner czule i – jak twierdzili zainteresowani – "znacząco" obejmował Anię. Dziś już mamy pewność, że Ania spodziewa się drugiego dziecka.

Mamy nadzieję, że 3-letnia Kornelia także ucieszyła się na wieść o rodzeństwie. A przyszłym rodzicom gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...