Pazura pokazała talię dwa tygodnie po porodzie. "Jak można tak wyglądać?"

Edyta Pazura dwa tygodnie temu urodziła córeczkę
Edyta Pazura dwa tygodnie temu urodziła córeczkę Fot. Instagram
Jeszcze kilka miesięcy temu, będąc w trzeciej ciąży, pisała na Instagramie, że "idzie na rekord" jeśli chodzi o wagę. Edyta Pazura dwa tygodnie temu urodziła córeczkę, a teraz pokazała jak wygląda po porodzie.

Edyta Pazura pochwaliła się zdjęciem z "wycieczki do Cioci Violi" z zaledwie dwutygodniową Ritą. Na zdjęciu widać wnętrze luksusowego butiku. Świeżo upieczona mama pozuje w białym kostiumie, za nią stoi wózek, w którym odpoczywa córeczka. Trzeba przyznać, że figura Pazury rzeczywiście jest oszałamiająca!

Nic dziwnego, że fanki obsypały Edytę komplementami. – Ależ pani macierzyństwo służy! – Wyglądasz super! Zazdroszczę kondycji po trzecim porodzie. Ja dochodziłam do siebie jakieś dwa tygodnie i unikałam ludzi, a ty wręcz promieniejesz. – Jak można tak wyglądać tuż po porodzie? Ślicznie! – To grzech tak wyglądać dwa tygodnie po porodzie. Jest pani stworzona do rodzenia dzieci – pisały pod zdjęciem.
Ale oczywiście wśród fanek znalazły się też takie, które nie przepuściły okazji, żeby wetknąć szpilę innym. – Jak się dba o siebie w ciąży, a nie gnije w łóżku, to się zwisów nie ma. Świetnie wyglądasz – napisała jedna z komentujących. Nie musiała długo czekać na odpowiedź.

– Niektóre, jak to napisałaś, muszą "gnić" w łóżku, żeby ciążę utrzymać. Twój komentarz jest podły – napisała inna i tak rozgorzała dyskusja.

– Nie szukaj problemów tam, gdzie ich nie ma. To znikomy procent, a kobiet zaniedbanych po ciąży, które stękają jak źle wyglądają i oczerniają dobrze wyglądające kobiety, jest mnóstwo.

– Znikomy procent? Nie zdajesz sobie sprawy, ile kobiet ma ciążę leżącą. Poza tym bardzo dużo zależy od genów.
Dyskusję internautek ucięła Edyta. – Dziewczyny, wrzućcie na luz. Każda kobieta jest inna, każda ciąża jest inna. Ściskam was i bez napinek – napisała.


Całkowicie się z nią zgadzamy. Każda z nas jest zupełnie inna, a to, jak szybko wraca do formy po porodzie zależy od bardzo wielu czynników. Niemniej – Edycie gratulujemy pięknej figury!
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE