Pazura pokazała, jak urządziła pokój córki. Większość nie miałaby na to odwagi

Edyta Pazura pokazała na Instagramie pokój córki.
Edyta Pazura pokazała na Instagramie pokój córki. screen Instagram/ed_pazura
Edyta Pazura już po raz trzeci została mamą. Żona aktora Cezarego Pazury pochwaliła się na Instagramie wizualizacjami pokoju, który sama urządziła dla córki Rity. Choć wydawałoby się, że dziecięce pokoiki niczym się różnią, jeden szczegół od razu przykuł uwagę internautów.

Pazura przyznała, że często dostaje pytania dotyczące pokoju dziecka. W związku z tym postanowiła pokazać, jak urządziła pokój małej Rity.

– Jestem wielką miłośniczką projektowania wnętrz i tym razem pokój dla mojej córeczki zaprojektowałam sama. Co do wizualizacji jestem tzw. samoukiem, ale kocham to robić. Mogłabym siedzieć i tak grzebać w komputerze godzinami – napisała Edyta na Instagramie. – Pokazuję przygotowane przeze mnie dwie wersje wizualizacji tego samego wnętrza. Pierwsza bardziej klasyczna, na którą się zdecydowałam, druga w nowoczesnym (skandynawskim) stylu, dla mnie trochę za bardzo "sterylna" – dodała.
Jeden szczegół od razu rzuca się w oczy. Edyta odeszła do stereotypowego podziału "różowe dla dziewczynki, niebieskie dla chłopca". Zamiast pastelowych ścian, lalek i różowych dodatków wybrała tapetę w niebieskie balony, granatową pościel i akcesoria w odcieniach niebieskiego i bieli.

Podoba wam się pokój małej Rity? Zdecydowalibyście się na taki dobór kolorów?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE