Pietrucha zdradziła płeć dziecka w nietypowy sposób. Szkoda, że inni nie mają tyle luzu

Julia Pietrucha zdradziła płeć dziecka w komentarzu na Instagramie.
Julia Pietrucha zdradziła płeć dziecka w komentarzu na Instagramie. screen Instagram/julia_pietrucha
Julia Pietrucha udowodniła, że ma do siebie ogromny dystans. Gdy pod zdjęciem zamieszczonym przez nią na Instagramie pojawił się nieco uszczypliwy (a może wyrażający troskę?) komentarz, odpowiedziała na niego w wyjątkowo zabawny i niespotykany sposób. Inne polskie gwiazdy powinny brać z niej przykład?

W lutym tego roku aktorka i piosenkarka Julia Pietrucha pochwaliła się w mediach społecznościowych ciążowym brzuszkiem. Dla jej fanów mogło to być spore zaskoczenie – od rozstania z mężem nie komentowała swojego życia prywatnego.

Gdy po kilku miesiącach Julia opublikowała na Instagramie kolejne ciążowe zdjęcie, jedna z fanek wyraziła swoje zdziwienie, że aktorka jeszcze nie urodziła. – Ty NADAL w ciąży? Strasznie długo coś – napisała pod zdjęciem. Pietrucha szybko odpowiedziała na komentarz i zdradziła, że urodzi córkę. – Będzie dziewczynka, trzeba donosić dłużej niż normalnie – skomentowała w żartobliwy sposób.
Zdecydowana większość polskich celebrytek nie dzieli się z fanami informacją o płci dziecka aż do porodu. Gdy pojawiają się zdjęcia z baby shower, fani spekulują, czy urodzi chłopca, czy dziewczynkę. Czyżby Julia Pietrucha przetarła szlak innym przyszłym mamom?
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE