Uroczy plan, by spełnić marzenie. To rodzeństwo wie, jak podbić serce mamy

Kiedy dzieci o czymś marzą, potrafią być bardzo sprytne...
Kiedy dzieci o czymś marzą, potrafią być bardzo sprytne... Prawo autorskie: mariasymchych / 123RF Zdjęcie Seryjne
Nie ma na świecie bardziej pomysłowych istot niż dzieci, które czegoś chcą. Przekonała się o tym pewna mama, która na kuchennym stole odkryła plan działania swoich pociech. Cel? Zdobycie upragnionego psa.


Sekretny plan rodzeństwa, ośmioletniego Williama oraz sześcioletniej Scarlett, zawiera się w dziesięciu punktach. Strategia jest bardzo przemyślana, ponieważ zaczyna się od kroków pozornie nie związanych z celem. Dzieci postanowiły najpierw rozmiękczyć matczyne serce i wkupić się jej łaski, dlatego punkt pierwszy dotyczy wykonywania prac domowych, drugi zaś komplementowania rodzicielki.

W następnych krokach rodzeństwo postanowiło działać w sposób podprogowy i publikować w mediach społecznościowych posty ze zdjęciami słodkich szczeniaków oraz umieścić psa na liście życzeń do Świętego Mikołaja. Jednym z ostatnich punktów w strategii jest bardzo efektowny wielki finał, który z pewnością wzruszyłby każdego rodzica. Chodzi o nakręcenie teledysku, w którym dzieci poproszą mamę o szczeniaka.
Gdy Emma Robinson, mama sprytnego rodzeństwa, znalazła kartkę nie mogła przestać się śmiać. Rzeczywiście jej dzieci w ciągu ostatnich sześciu miesięcy nieustannie błagają o psa. Teraz sama ma wątpliwości. Za zgodą syna, postanowiła opublikować plan swoich dzieci na Facebooku. Internauci docenili kreatywność Williama i Scarlett – w komentarzach można trafić na słowa wsparcia dla ich pomysłu.

Jak sądzicie? Czy pies dla rodzeństwa w wieku Williama i Scarlett to dobry pomysł?

Czytaj także: Pies i dziecko - wzajemne oddziaływanie na rozwój emocjonalny
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Który to miesiąc ciąży? Przelicznik tygodni ciąży na miesiące
0 0USG połówkowe jest najważniejszym badaniem w ciąży. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE