Kamieniowanie 4-latka. Nagranie z przedszkola w USA wyciekło do sieci

Zrzut z ekranu/YouTube
Przedszkolanka z placówki z Arkansas w USA miała nakazać dzieciom stanąć wokół jednego chłopca i obrzucić go kamieniami. W ten sposób 4-latek miał zostać ukarany za złe zachowanie.


Nie ma takiego przewinienia, które usprawiedliwiałoby okrutne zachowanie kobiety. A ta kazała 4-letnim dzieciom rzucać kamykami w swojego kolegę. Najprawdopodobniej, jak przypuszczają media, miała to być kara za to, że chłopiec wcześniej rzucić kamieniem w innego podopiecznego placówki.

Sytuację, do której miało dojść 26 kwietnia, nagrał inny pracownik przedszkola, który od razu zgłosił sprawę na policję. Kobietę przesłuchano, jednak nadal nie usłyszała zarzutów. - Dzieci często rzucają się różnymi rzeczami, na przykład kamieniami. Nie pamiętam, bym kazała im to robić - miała powiedzieć podejrzana.

Na krótkim filmie widać grupę dzieci, które stoją wokół kolegi. Ten płacze i krzyczy, siedzi na brzegu piaskownicy i zasłania twarz. Po chwili kobieta mówi "już dobrze, wystarczy" i kończy wymierzanie kary. Na razie nikt nie został aresztowany.

Źródło: thesun.co.uk
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...