Te zabawki to niekwestionowany hit na Dzień Dziecka. Bawią, a przy tym spełniają jedną ważną funkcję

Zabawki VTech Trefl bawią i uczą.
Zabawki VTech Trefl bawią i uczą. Prawo autorskie: alenkasm / 123RF Zdjęcie Seryjne
Dzień Dziecka tuż tuż, a ty zastanawiasz się, co podarować swojej pociesze? W sklepach jest mnóstwo kolorowych zabawek, a ty nie wiesz, która sprawi dziecku radość, a przy tym będzie wspierać jego rozwój i nigdy się nie znudzi? Podpowiadamy: zabawki edukacyjne VTech są tym, czego szukasz. Bawią i uczą jednocześnie, a nie od dziś wiadomo, że zabawa to najlepszy sposób na naukę!

Zabawki VTech łączą w sobie zaawansowaną elektronikę, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Są zbudowane z materiałów najlepszej jakości, wyróżniają je wyraziste kolory i bogate wzornictwo, które przypadną do gustu każdemu maluchowi. Co więcej, zabawki VTech to nie tylko ogromna frajda i radość z zabawy – to najlepszy sposób wspierania rozwoju sensorycznego dziecka, rozbudzania w nim ciekawości świata i przygotowywania go do dalszej edukacji.

W pierwszych latach życia dziecka zabawa jest zdecydowanie najlepszą formą nauki. To dzięki zabawie maluch kształtuje wyobraźnię, uczy się koncentracji, współdziałania z innymi i empatii, rozwijają się jego zdolności poznawcze i manualne. Wręczając dziecku zabawkę VTech, możesz mieć pewność, że nie tylko wywołasz uśmiech na jego twarzy, ale również pozytywnie wpłyniesz na jego rozwój.

Seria zabawek VTech Baby bawi i uczy już od pierwszych miesięcy życia. Zabawki VTech Baby są adresowane do dzieci do 36. miesiąca życia. Kolorowe, interaktywne i, co najważniejsze, w pełni bezpieczne zabawki wprowadzą dziecko w świat zwierzątek, kształtów, literek i cyferek. Być może właśnie podczas zabawy zabawką VTech twoje dziecko wypowie swoje pierwsze słowo?
Kostka Aktywności rozweseli każdego smutaska, a przy tym wspomoże rozwój motoryczny małych rączek. Mięciutki Miś Lumiś zaśpiewa kołysankę i utuli do snu, a Miś Tuptuś pomoże w stawianiu pierwszych kroków. Świat VTech skrywa jednak o wiele więcej.
Zabawki z serii Tut Tut Autka mówią, grają i śpiewają. Nie martw się, że dziecko nie zrozumie słów piosenek – wszystkie zabawki VTech, również interaktywne autka, mówią po polsku! Chociaż każdy z samochodzików serii Tut Tut Autka pobudza wyobraźnię i wpływa na rozwój dziecka, kolorowe autka to gratka dla kolekcjonerów – wszystkie elementy można ze sobą łączyć i stworzyć wielki, interaktywny świat autek Tut Tut. Taka zabawa nigdy się nie nudzi!
Starszaki pokochają Literkowy zawrót głowy i Kulę pełną zwierzaków. Literkowy zawrót głowy z pewnością zawróci im w głowach, a przede wszystkim da możliwość samodzielnej nauki alfabetu i rozbudzi chęć do nauki i poznawania nowych słów. Zabawa interaktywną Kulą pełną zwierzaków to mnóstwo śmiechu, a przy tym świetny sposób nauki nazw zwierząt i ich odgłosów.

Zabawki edukacyjne VTech podbiły serca nie tylko dzieci, ale również ich rodziców. Dzieci mają frajdę z zabawy kolorowymi, migoczącymi i grającymi interaktywnymi zabawkami, a rodzice mogą być pewni, że podarowali swoim pociechom najlepsze zabawki na rynku. W końcu zabawki VTech to nie tylko świetna zabawa, ale również wspomaganie rozwoju dziecka, rozbudzanie chęci do poznawania świata i sposób zacieśnienia więzi pomiędzy opiekunem i dzieckiem. Co więcej, VTech to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa.


Jeśli wciąż wahasz się, jaki prezent kupić dziecku, nie czekaj ani chwili! Zabawki VTech są dostępne w sklepie internetowym Trefl.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Trefl .

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE