"Przyznaję, że robię błąd". Niespodziewane wyznanie Rozenek o 500 plus

Małgorzata Rozenek wypowiedziała się ws. 500+
Małgorzata Rozenek wypowiedziała się ws. 500+ fot. Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan na stałe weszła do celebryckiej elity. Choć najbardziej znana jest z testu białej rękawiczki i ciętych ripost w programie "Azja Express", to już nie zadowala się jedynie show-biznesem. W ostatnim wywiadzie dla "Wprost" postanowiła wystąpić w roli politycznej komentatorki.

Perfekcyjna pani domu z TVN-owskiego show postanowiła podzielić się ze światem swoimi przemyśleniami na temat obecnej sytuacji politycznej w Polsce.  Świat polityki nie jest jej tak całkiem obcy, bo – nie każdy o tym wie – Rozenek jest córką wieloletniego skarbnika Prawa i Sprawiedliwości, Stanisława Kostrzewskiego.

W wywiadzie dla tygodnika "Wprost" Rozenek wypowiedziała się m.in. o feminizmie, in vitro i aborcji. – Nakazanie kobiecie pod groźbą odpowiedzialności karnej rodzenia dziecka, które nie ma szans na przeżycie, jest barbarzyństwem. Zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej, i tak już jednej z najbardziej restrykcyjnych na świecie, jest pogwałceniem praw kobiet, a więc prawa człowieka – podkreśliła.

#myboys #mylove

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Najbardziej zaskakujące jest jednak jej wyznanie na temat Programu 500+. Małgosia powiedziała, że ten ruch PiS-u uważa za ogromny sukces.

– Program 500+ uważam za sukces. Państwo ma obowiązek pomagać obywatelom, bo po to zostało stworzone. Nie pobieram, choć przyznaję, że robię błąd. Może powinnam pobierać i oddawać na cele charytatywne, muszę się nad tym zastanowić – oznajmiła.

A wy jak myślicie, Rozenek powinna zgłosić się po pieniądze?
Źródło: Wprost
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE