9-latka "zniszczyła" siostry Godlewskie. Jej nagranie pobija sieć

Film 9-letniej Nadex o siostrach Godlewskich hitem sieci.
Film 9-letniej Nadex o siostrach Godlewskich hitem sieci. screen YouTube
Siostry Godlewskie zdobyły popularność w grudniu ubiegłego roku, gdy zamieściły na swoim kanale na YouTubie cover piosenki "Pada śnieg". Film wyświetlono prawie 3 miliony razy, a siostry Godlewskie szybko zostały ulubienicami mediów i internautów. Niestety, w ich przypadku sprawdza się powiedzenie, że nieważne, jak mówią, ważne, żeby mówili. Choć o talencie Godlewskich i ich operacjach plastycznych powstało już wiele filmów i artykułów, nikt nie podsumował ich tak celnie, jak... 9-letnia dziewczynka.

– Siostry Godlewskie – na pewno znacie. Jeśli nie, to one śpiewają. To znaczy nie śpiewają, tylko próbują. I wątpię, że mają chłopaka – mówi w filmie Nadex. – Słuchajcie, ja nie jestem jakimś muzykiem, ja się nie znam, ale one tym bardziej – dodaje.

Na filmie Nadex słucha sióstr Godlewskich śpiewających "Pada śnieg", choć, jak sama przyznaje, trudno to wytrzymać. Zdaniem dziewczynki Godlewskie są popularne tylko dlatego, że wszyscy się z nich śmieją, a tak naprawdę nikt nie bierze ich występów i talentu na poważnie.
Chociaż dziewczynka nagrała film o siostrach Godlewskich już w styczniu, dopiero teraz została zauważona przez innego youtubera, posługującego się pseudonimem Dominik #ANDR. Dominik był pod wrażeniem, że 9-latce w jednym filmie udało się tak celnie podsumować karierę Godlewskich i ich umiejętności wokalne.
W jednym z filmów zamieszczonych na YouTubie 9-latka przyznała, że chciałaby być popularna. Dzięki filmowi o siostrach Godlewskich ma na to spore szanse – nagranie wyświetlono prawie 270 tys. razy, a kanał Nadii ma już 16 tys. subskrypcji.

Myślicie, że Nadex ma szansę pobić rekord sióstr Godlewskich?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE