Znalazła syna klęczącego w sklepie. Gdy spojrzała na ścianę, zrozumiała wszystko

Mama odnalazła 7-letniego syna klęczącego w centrum handlowym.
Mama odnalazła 7-letniego syna klęczącego w centrum handlowym. Bring Aubrey Home
Co czuje rodzic, który nie może odnaleźć swojego dziecka? Przecież odwrócił się "tylko na chwilę"... Chwile grozy przeżyła mama 7-letniego chłopca. Podczas zakupów syn zniknął jej z oczu. Gdy chwilę później znalazła go klęczącego przed ławką i zapytała, co robi, była zdumiona. Takiej odpowiedzi się nie spodziewała.

Matka poszła na zakupy z kilkuletnim synem. Zanim się zorientowała, chłopca nie było w pobliżu. Kobieta znalazła go klęczącego na podłodze w centrum handlowym. Nie wiedziała, co robi. Zapytała, dlaczego klęczy na podłodze. Chłopiec odpowiedział, że ukląkł przy tablicy ze zdjęciami dzieci, które zaginęły, żeby się za nie pomodlić. Kobieta opisała zdarzenie na Facebooku. Była poruszona, że jej syn wykazał się taką wrażliwością.
– Musiałam zrobić zakupy. Odwróciłam się, żeby sprawdzić, czy syn jest obok mnie. Nie było go w pobliżu. Znalazłam go klęczącego na posadzce. Modlił się przy tablicy ze zdjęciami zaginionych dzieci – napisała mama chłopca na Facebooku.

Zdjęcie chłopca klęczącego w centrum handlowym przypomina, że niewiele trzeba, by dać komuś nadzieję. Czasem wystarczy dobre słowo, uśmiech czy modlitwa – niewiele, a zarazem tak dużo.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE