Czy po 50. można jeszcze rodzić? Internauci krytykują ciążę Kingi Korty znanej z "Żony Hollywood"

Kinga Korta podekscytowana ciążą
Kinga Korta podekscytowana ciążą Instagram
Znana z programu „Żony Hollywood” Kinga Korta dłuższy czas nie mogła zajść w ciążę. W końcu jej się to udało, a celebrytka nie posiada się ze szczęścia. W tych radosnych chwilach pojawiły się też negatywne emocje, oceny i zarzuty: — Kto bogatemu zabroni? To nie wiek na ciążę! — piszą niektórzy w sieci.

Informacja Kingi Korty o ciąży po 50. roku życia wzbudziła w internecie spore kontrowersje. Jedni piszą — to za późno! Inni dają przyzwolenie. Pozostali pytają — czy to bezpieczne?

Zacznijmy od początku
Kinga Korta pochodzi z Krakowa. Od 4 lat jest żoną Cheta, pewnego zamożnego biznesmena z Los Angeles. W Polsce znana z programu “Żony Hollywood”. Wcześniej modelka, projektantka ekskluzywnej biżuterii i właścicielka kawiarnii.

Jest w stanie nałożyć na twarz nawet maseczkę ze śluzu ślimaków
Jej perfekcyjny wizerunek sporo kosztuje — to jeden ze złośliwych komentarzy internautów. Zdjęcia zamieszczone na social media, prezentują Kingę jako kobietę o nieskazitelnym wyglądzie, niczym nie przypominającym jej dojrzałego wieku, w kreacjach od najlepszych projektantów. Jak sama podkreśla: — Sukienki zakładam najwyżej dwa razy. Kocha wyróżniać się w tłumie. Jest przy tym bardzo elegancka, a dla urody podobno jest w stanie nałożyć na twarz nawet maseczkę ze śluzu ślimaków.

To wyczekana ciąża
W ciążę próbowała zajść od dawna, udało się dopiero teraz. Nie kryje się ze szczęściem. Cudne wieści ogłosiła 2 lutego na Instagramie. — Chcieliśmy podzielić się piękną wiadomością ze wszystkimi. Wkrótce będziemy mieć nową miłość w naszym życiu. Czekanie na nasze dziecko napełniło nasze serca tak wielką miłością i radością! — napisała Kinga. Wpis dopełnia fotografia, idealnie wyglądającej 50-latki.

Post ma sporo reakcji, do tej pory polubiło go 21 565 osób. — Dziś dopiero wyczytałam,że spodziewasz się dziecka! Gratuluję serdecznie, wiem jak bardzo się o to starałaś!❤Wszystkiego dobrego dla Was i szczęśliwego rozwiązania!!!! — tak komentuje większość, ale nie wszyscy.


W innych internetowych publikacjach jest sporo komentarzy. Część wspiera, pisząc: — Nigdy nie jest za późno. Są też tacy, którzy podziwiają jej nienaganny wygląd i boską figurę: — Każdej 20-latce życzę takiej formy i wyglądu w ciąży.

— Czy Pani zdaje sobie sprawę z tego, że gdy pani dziecko będzie mieć 20 lat, pani będzie mieć 70? — to jeden z mocniejszych komentarzy, nie jest jedynym.

Najwidoczniej Kinga Korta nie przejmuje się złośliwymi komentarzami i na swoim instagramowym koncie dodaje kolejne fotografie z ciążowym brzuszkiem w roli głównej.

Po 50. to już nie wypada
Wszyscy wiemy, że na ciążę kobiety decydują się coraz później, mimo iż ryzyko urodzenia zdrowego dziecka są mniejsze. Jednak przyczyn, z powodu których kobiety rodzą po 30., 40., 50. jest kilka. Kinga Korta w jednym z odcinków programu "Żony Hollywood" szczerze wyznała, co w jej przypadku utrudnia zajście w ciążę: — Myślę, że czynnikiem, dla którego nie mogę zajść w ciążę, są toksyny i chemia, jakie kiedyś nakładałam na siebie. Zrobiłam badania. Nie ma wytłumaczalnych powodów, dla których ja w tę ciążę nie mogę zajść. Bardzo staramy się o dziecko. Nie przewidziałam, że nie będę mogła zajść w ciążę. Naturalne metody są dla mnie najważniejsze, będę się starała, dopóki czas mi na to pozwoli.

W takich chwilach trudno zatrzymać tak bardzo niepohamowaną radość. Kinga rozpoczynając wpis: — Chcieliśmy podzielić się piękną wiadomością ze wszystkimi — najwidoczniej nie spodziewała się również negatywnego odbioru.

Jakie jest wasze zdanie, istnieje jakaś granica wiekowa zachodzenia w ciążę?
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE