7 mln osób podziwia upór tego dziecka. Trudno uwierzyć, co zjada

Dziecko woli zjeść cebulę, niż przyznać się do błędu.
Dziecko woli zjeść cebulę, niż przyznać się do błędu. Facebook Gesa Croonen
Wolisz pokłócić się niż przyznać do błędu? Tysiące osób utożsamia się z dzieckiem po tym, co zrobiło.


Ten maluch poprawi dziś humor niejednej osobie. Co jest w nim tak zabawnego? Woli cierpieć niż przyznać się do błędu. Znacie kogoś, kto ma podobnie?

Zdarzyło ci się kiedyś pokłócić o coś, a po kilku minutach uświadomić sobie, że zupełnie nie masz racji? Przyznasz się do błędu czy może wolisz za wszelką cenę iść w zaparte, mimo że wiesz, że prawda jest zupełnie inna?

- Mamo, mogę zjeść to jabłko? - pyta maluch. Odpowiedź mamy jednak nie ma dla niego znaczenia. Rodzic tłumaczy, że to, co dziecko trzyma w ręku, nie jest jabłkiem, lecz... cebulą, ale dziecko wie lepiej.

- Mamo, mogę zjeść to jabłko?
- Nie, to cebula.
- To jabłko!
- To cebula.
- To jabłko!!!
- Skoro nalegasz, to go zjedz.


Dziecko bierze kęsy surowej cebuli jeden po drugim, za nic nie przyznając się do błędu. Je bez względu na to, jak bardzo mu to nie smakuje. Widać, że dziecko krzywi się, ale woli cierpieć niż przyznać się do błędu. Za wszelką cenę chce postawić na swoim.
„Ten maluch to ja! Ten maluch to ja!” - piszą internauci w komentarzach i udostępniają film na swoich tablicach. Nagranie z krzywiącym się dzieckiem obejrzało już ponad 7 milionów osób, a ponad 200 tysięcy je udostępniło.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

PORADY DLA RODZICÓW

WARTO WIEDZIEĆ

O TYM SIĘ MÓWI

NEWSY

ZNANE MAMY

INSTAMATKI

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE