Tym zdjęciem Siwiec zamyka usta hejterom. Jeden szczegół przykuł uwagę wszystkich

Natalia Siwiec opublikowała zdjęcie, które zamyka usta hejterom.
Natalia Siwiec opublikowała zdjęcie, które zamyka usta hejterom. Instagram/nataliasiwiec.official
Kilka miesięcy temu Natalia Siwiec została mamą. Gdy po porodzie pochwaliła się szczupłą figurą, fanki podejrzewały, że nigdy nie była w ciąży i wynajęła surogatkę. Czy to zdjęcie zamknie usta niedowiarkom?

Siwiec chwali się brzuchem i dementuje plotki?
W sierpniu ubiegłego roku Miss Euro 2012 Natalia Siwiec i jej mąż Mariusz Raduszewski zostali rodzicami – na świecie pojawiła się ich córeczka Mia. Po urodzeniu dziecka Natalia nie przestała się udzielać w mediach społecznościowych. Gdy zaczęła publikować zdjęcia płaskiego brzucha, fanki zaczęły podejrzewać, że nigdy nie była w ciąży, a Mię urodziła surogatka.

Obecnie Natalia wypoczywa z mężem i córką w Meksyku. Celebrytka opublikowała na Instagramie zdjęcie z wyjazdu – choć mała Mia w kostiumie w arbuzy skradła serca fanów, ich uwadze nie umknął jeden szczegół – ciemna kreska na brzuchu Natalii, biegnąca od pępka w dół aż do wzgórka łonowego, tzw. linea negra. – W końcu zamkniesz usta tym, co twierdzą, że „kupiłaś dziecko” czy miałaś surogatkę – napisała przy zdjęciu jedna z fanek.
Co to jest linea negra?
Zmiany hormonalne zachodzące w ciele kobiety w czasie ciąży mogą powodować występowanie przebarwień. Jednym z nich jest właśnie linea negra – brązowa kreska pojawiająca się na brzuchu ciężarnej. W większości przypadków kreska zaczyna być widoczna w drugim trymestrze, nie występuje jednak u każdej przyszłej mamy. Przebarwienia powstałe w ciąży, w tym linea negra, znikają po urodzeniu dziecka.

Gdy jedna z fanek skomentowała wygląd pociążowego brzuszka Natalii, celebrytka odpowiedziała, że choć cały czas powtarza, że jej brzuch jest płaski, nie wróciła jeszcze do formy sprzed ciąży. – To nie jest jeszcze ten sam brzuch co przed... – napisała Natalia. – Jeszcze trochę pracy przede mną – dodała.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE