Rodzice wezwali karetkę do 4-miesięcznej Laury. Ratownicy od razu zawiadomili policję

ia64 / 123RF
To kolejny przypadek agresji w stosunku do małego dziecka - tym razem w Bytomiu 25-letnia kobieta pobiła 4-miesięczną dziewczynkę. Informację podał katowicki oddział Gazety Wyborczej.

W rozmowie z nami Prokurator Rejonowa Dorota Nowak potwierdziła, że prokuratura w Bytomiu prowadzi postępowanie w sprawie pobicia dziecka. Do zdarzenia doszło we wtorek, 9 stycznia, w jednym z mieszkań w Bytomiu.

Opieka pod wpływem
Matka wraz ze swoim konkubentem piła alkohol, w tym samym czasie sprawując opiekę nad trójką dzieci. W pewnym momencie mężczyzna wyszedł, a gdy wrócił, usłyszał od matki, że 4-miesięczna Laura nie oddycha. Kobietę aresztowano we czwartek.

Rodzice wezwali pogotowie, a przybyli ratownicy od razu poinformowali o sprawie policję - opiekunowie byli pijani, a niemowlę miało obrażenia wskazujące na przemoc. Po przewiezieniu do szpitala u dziewczynki stwierdzono m.in. obustronne złamanie kości ciemieniowej. Jej stan jest bardzo ciężki.

Para znana jest bytomskiej policji. Kobieta w chwili zatrzymania miała ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Została aresztowana na trzy miesiące, względem ojca zastosowano dozór policji, usłyszał również zarzut narażenia życia i zdrowia dzieci. On też był pod wpływem alkoholu.Źródło: http://katowice.wyborcza.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE