Takiej promocji w Ikei jeszcze nie było. Żeby uzyskać rabat, potrzebna jest kropla moczu

Rabat w Ikea dla ciężarnych.
Rabat w Ikea dla ciężarnych. Prawo autorskie: juradolezal / 123RF Zdjęcie Seryjne
Brzmi absurdalnie i abstrakcyjnie, ale cała akcja skierowana jest do ludzi, którzy najbardziej według meblarskiego giganta potrzebują zniżek. Są nimi oczywiście przyszli rodzice, bo to ich czekają ogromne wydatki przed narodzinami dziecka.

Akcja „Where Life Happens” prowadzona jest od kilku lat, a jej głównym celem jest wspieranie relacji rodzinnych. Najnowsza kampania, za którą odpowiedzialna jest agencja reklamowa Akestam Holst, może wzbudzić sporo emocji. Jest zarówno nowatorska, jak i mocno zaskakująca. Dla wtajemniczonych z pewnością także ogromnie pożyteczna, no i trudno tu o matactwa. Dlaczego? Uzyskać rabat na zakup łóżeczka dla niemowlęcia może bowiem tylko ciężarna kobieta. Jak ma poświadczyć prawdę?
To właśnie jest najbardziej kontrowersyjne. Przyszła mama ma bowiem wykonać test ciążowy, który dodany jest do katalogu IKEA. Przyklejony na dole strony, dokładnie pod łóżeczkiem, na które obowiązuje rabat, wymaga jedynie kropli moczu. W miejscu, gdzie zazwyczaj pojawia się informacja, czy kobieta jest w ciąży, zamiast dwóch kresek pojawia się informacja o rabacie.
Za takie nietypowe rozwiązanie odpowiedzialna jest laborantka Mercene Labs, która współpracowała z IKEA nad tworzeniem nowego katalogu. Zaznacza, że to dopiero początek ich wspólnych pomysłów i marka chce zainicjować kolejne rozwiązania, które wyjdą jeszcze bardziej naprzeciw rodzinom.

Ciekawe ilu przyszłych rodziców postanowi skorzystać z takiego pomysłu i z testem ciążowym zgłosi się do sklepu po ponad 50% rabat?
źródło: Adweek.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE