"Naprawdę nosił to dla żony na Złotych Globach?”. Internautki zachwycone aktorem – Ianem Somerhalderem

Ian Somerhalder, Niki Reed, Złote Globy
Ian Somerhalder, Niki Reed, Złote Globy Zrzut z Instagram/tvd.spn.fan
Nikki Reed i Ian Somerhalder są małżeństwem od prawie 3 lat, a pięć miesięcy temu doczekali się córki. Wspólne wyjście dla nich to taka sama trudność jak dla innych rodziców. Zwłaszcza że młoda mama karmi dziecko piersią.

Owszem, oboje są znanymi aktorami z pierwszych stron gazet. Niech nie zwiedzie was jednak myślenie, że mają lepiej i łatwiej w życiu. Na pewno w niektórych kwestiach tak, ale jeżeli chodzi o karmienie piersią i trudności z tym związane, mają tak samo, jak inni rodzice. W pewnych sytuacjach muszą kombinować, tak jak każdy, więc nic dziwnego, że ma czerwony dywan, zdarza się im zabrać ze sobą urządzenia, które są niezbędne karmiącej mamie.

Co robi dobry mąż, gdy laktator nie mieści się w torebce wizytowej żony? Wkłada go do ozdobnego pudełka i nosi ze sobą. Gdy ktoś odkrył, co nosi w pudełku Ian Sommerhalden, pochwałom nie było końca. Wiadomo, że na taką galę jak Złote Globy nie można wpaść z plecakiem, czy dużą torbą. Dla gwiazd oprócz chwili lansu, to także moment zawierania ważnych umów, znajomości, które mogą być trampoliną do kolejnych ról filmowych. Ważne jest więc, by zaprezentować się jak najlepiej i by zdjęcia wypadły jak najlepiej. W takich chwilach naprawdę nie wypada, by młoda mama paradowała z laktatorem w torebce.
Nikki Reed to aktorka znana głównie z roli w sadze „Zmierzch” oraz z filmu „Trzynastka”. Ian Somerhalder z kolei to gwiazda: „Lost”, „Kryminalne zagadki Miami”, czy „Pamiętników wampirów”.
źródło: Us Magazine
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE