Najlepszy tata na świecie? David Beckham zrobił z córką zdjęcie, które wielu zniesmaczyło

Czy rodzic może całować swoje dzieci w usta? David Beckham pokazał kontrowersyjne zdjęcie.
Czy rodzic może całować swoje dzieci w usta? David Beckham pokazał kontrowersyjne zdjęcie. Zrzut z ekranu/Instagram/Victoria Beckham
Co wypada, a czego ojcowie raczej nie powinni robić ze swoimi córkami? Gdzie są granice i kto je wyznacza? Wątpliwości u wielu osób pojawiły się po zobaczeniu zdjęcia piłkarza z córką.

Dopiero co skończyła się krytyka dotycząca zdjęcia, na którym Beckham całował córkę w usta, a pojawiło się kolejne, które przebiło zdecydowanie poprzednie. Większość gwiazd niechętnie dzieli się fotografiami z życia prywatnego. Są jednak wśród nich tacy, którzy nie mają problemu z pokazaniem tego, jak spędzają czas z rodziną i nie starają się cenzurować zdjęć. Dopiero umilkł hałas, który wzniecił David Beckham całujący w usta swoją córkę. Teraz podgrzał atmosferę, pokazując, jak wspólnie zjadają spaghetti.

The best daddy in the world x We Love u so so much kisses

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Zdjęcie zostało przyjęte bardzo chłodno przez wiele osób. Uznali oni, że takie zachowanie jest zarezerwowane tylko dla zakochanych, gdyż na końcu zazwyczaj dochodzi do namiętnego pocałunku. Czy gdy robi to ojciec z córką, jest to uroczy widok, czy jednak może budzić to niechęć i obrzydzenie? Teoretycznie nie ma w tym nic złego, w końcu to dwoje bliskich osób, które kochają się i lubią spędzać ze sobą czas. Po drugie jest to scena, którą córka Beckhama mogła zobaczyć w kultowym już filmie dla dzieci „Zakochany kundel” i chciała wypróbować z tatą. A po trzecie, czy całowanie własnego dziecka naprawdę może kogoś razić?
źródło: Instagram/Victoria Beckham
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE