Rosati zadano pytanie, którego nie chciałaby usłyszeć żadna matka. Fanki poniosło

Weronika Rosati opublikowała zdjęcie, które podzieliło fanki.
Weronika Rosati opublikowała zdjęcie, które podzieliło fanki. Instagram/weronikarosati
Po urodzeniu dziecka Weronika Rosati nie zniknęła z mediów społecznościowych i wciąż publikuje zdjęcia na Instagramie. Jedno z nich podzieliło fanki. Czasem lepiej zastanowić się dwa razy.

11 grudnia Weronika Rosati i jej partner Robert Śmigielski zostali rodzicami. Aktorka nazwała córeczkę Elizabeth na cześć gwiazdy kina Elizabeth Taylor. O narodzinach dziewczynki jako pierwsza poinformowała jej babcia, Teresa Rosati. Niecały miesiąc po porodzie Weronika opublikowała na Instagramie zdjęcie, które podzieliło fanki. Aktorka pozuje przy choince w zwiewnej sukni, otoczona prezentami. Chociaż wygląda równie zachwycająco, jak w czasie ciąży, fankom nie umknął jeden szczegół: brzuch aktorki.
Pod zdjęciem pojawiło się kilka komentarzy sugerujących, że Weronika... spodziewa się dziecka.
komentarze internautów
Instagram/weronikarosati

– Weronika, ty jeszcze w ciąży jesteś?
– Do twarzy Ci w ciąży mamusiu.
– Urocza i kusząca przyszła mamusia.

Fanki szybko zostały wyprowadzone z błędu. Wyjaśniono im, że nie każda kobieta może pochwalić się płaskim brzuchem miesiąc po porodzie. Chociaż są matki, które kilka dni po urodzeniu dziecka wyglądają tak, jakby nigdy nie były w ciąży, każda mama jest inna, a ciała regenerują się w różnym tempie. – W ciąży? Przecież ona już urodziła. Widać, że niektórzy poddali się praniu mózgu, które kreują media. Chuda przed, brzuch w, chuda po. Dramat – napisała jedna z internautek. – W tym szalonym świecie, gdzie "gwiazdy" dobę po porodzie wyglądają, jakby nie rodziły, świetna przeciwwaga. Tak wygląda prawda – dodała inna.

Prawda jest taka, że każda kobieta jest inna. Jedna wraca do figury sprzed ciąży dwa tygodnie po porodzie, inna nigdy nie odzyskuje dawnej sylwetki. Nie powinniśmy oceniać ani jednych, ani drugich, w końcu każdy powinien decydować o własnym ciele.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE