Nowy projekt Anny Lewandowskiej. Czy internauci sięgną po portfele?

Nowa marka Baby by Ann już wkrótce.
Nowa marka Baby by Ann już wkrótce. Zrzut z Instagram Anna Lewandowska
Pogłoski o tym, że znana trenerka planuje znaleźć nowe źródło dochodów, krążyły od jakiegoś czasu. Teraz zostały potwierdzone. Okazuje się, że wraz z przyjaciółką, zamierzają podbić rynek.

Choć Anna Lewandowska odpoczywa właśnie z przyjaciółmi i cieszy się pięknym słońcem, już pracuje nad kolejnym projektem. Plotki o nowym dziecku właśnie się potwierdziły. Nie chodzi oczywiście o ciążę, ale o nowy projekt, który może przynieść młodej mamie spore dochody.

„Mamy dla mamy, wspólnie zbudujemy cudowny świat dla naszych dzieci” – tak na stronie Baby by Ann zapewnia Anna Lewandowska. Potwierdziła tym samym plotki, które krążą już od jakiegoś czasu w mediach, że trenerka, a zarazem już mama, zajmie się żywieniem niemowląt. W projekcie oprócz trenerki udział ma brać także jej przyjaciółka, Ewa Puchowska. Obie panie mają przede wszystkim zając się stworzeniem strony, na której będą publikować zdrowe przepisy na jedzenie dla dzieci w różnym wieku. Krąży także teoria, że panie mają zająć się także produkcją żywności.
Nie wiadomo, czy pogłoski o linii słoiczków dla dzieci okażą się prawdą. Być może dalsze kroki będą wynikać z tego, czy przepisy dla dzieci będą cieszyć się popularnością wśród rodziców. Trudno też ocenić, czy Anna Lewandowska sama opracuje skład słoiczków, czy będzie tylko firmować markę, której stworzeniem zajmą się inni specjaliści.

Można jednak przewidzieć, że o ile cena będzie konkurencyjna dla słoiczków wyprodukowanych przez inne firmy, mogą okazać się silną konkurencją. W końcu trenerka może pochwalić się ogromną rzeszą fanów, a każdy jej ruch komentowany jest przez większość portali. Wiele fanek jest ciekawych, w jaki sposób rozszerza dietę swojej córeczce Klarze młoda mama i po jakie produkty sięga. Nowy blog Lewandowskiej może szybko stać się hitem, zwłaszcza, że choć jeszcze nie pojawiły się na nim żadne wpisy, śledzi go już 6 tys. użytkowników.
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE