Dzieci stoją przy ścianie, ona pije piwo. "To przemoc, mam nadzieję, że cię złapią"

Zrzut z ekranu/facebook.com/uniladmag
Chociaż nagranie jest raczej humorystyczne, to na kobietę spadła fala krytyki.

To taka gra
Na filmie kobieta proponuje dzieciom grę. Zwycięzca dostanie 5 dolarów. Chłopiec i dziewczynka muszą tylko spokojnie stać przy ścianie i przytrzymywać głową banknot w taki sposób, by nie spadł na podłogę. Nie mogą pomagać sobie rękoma.

W czasie, gdy rodzeństwo grzecznie stoją przy ścianie i deklarują chęć wygrania konkursu, kobieta popija piwo. W komentarzach pod nagraniem przeczytać można, że znęca się nad dziećmi, wykorzystuje je i że jest to przemoc. W opozycji do takich opinii wielu deklaruje, że to świetna gra i sami ją praktykują.

Niewinny (?) żart
Samo nagranie ma raczej wydźwięk humorystyczny. Bree Tomasel jest związana z branżą rozrywkową i na swoim profilu na Facebooku często dzieli się śmiesznymi filmikami. Trudno zatem zarzucić jej, by robiła dzieciom krzywdę. Komentujący podkreślają jednak, że w metodzie nie ma nic zabawnego, a co gorsza jest to uczenie dzieci, że dla pieniędzy można zrobić wszystko - nawet dać się upokorzyć i stać ponad 10 minut w bezruchu.

Na profilu Bree znaleźć można jeszcze jedną zabawę, którą nazwała "śpiące tygrysy". Dzieci leżą na podłodze, a które wstanie pierwsze przegrywa. Po komentarzach widać jednak, że to nagranie odebrano zgodnie z zamiarem kobiety, czyli jako żart. Z opisów wynika również, że nie opiekuje się maluchami zawodowo, można się zatem domyślać się jest ich ciocią.Źródło: Facebook
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE