Zdjęcie Drew Barrymore zaskoczyło fanów. "To tak można?”, "Oni łamią stereotypy"

Drew Barrymore, Will Kopelman, rozwód, relacje
Drew Barrymore, Will Kopelman, rozwód, relacje Zrzut z Instagram/Drew Barrymore
Na takie zdjęcie niestety niewiele małżeństw może sobie pozwolić. I to nie dlatego, że są statecznymi rodzicami. Po prostu nie mają możliwości.

Drew Barrymore zazwyczaj chroni swoją prywatność. W kilku wywiadach podkreślała, że pragnie założyć rodzinę i tradycyjnie wychowywać z mężem dzieci. Pragnęła dla nich tego, czego sama nie miała, gdyż jej rodzice rozwiedli się, gdy Drew miała dziewięć lat. Niestety okazało się, że nie jest to możliwe, aktorka rozwiodła się ze swoim ostatnim mężem Willem po trzech latach małżeństwa w 2016 r., a był to jej trzeci związek małżeński. Ten rozwód był jednak najbardziej dotkliwy, gdyż para wspólnie wychowywała dwie córeczki, Olive i Frankie. To właśnie dla nich byli już małżonkowie postanowili współpracować, o czym niestety wielu byłych parterów może tylko pomarzyć.

#coparenting #kidsnaping Yay successful Xmas morning

Post udostępniony przez Drew Barrymore (@drewbarrymore)

Zdjęcie aktorki z byłym mężem Willem Kopelmanem wzbudziło ogromne zdziwienie. Niewielu małżonków po rozwodzie jest w tak dobrych relacjach, by chodzić razem do pubów i pić piwo. Zazwyczaj kontakt odbywa się tylko poprzez dzieci, które spędzają czas naprzemiennie z rodzicami. Ta fotografia potwierdza, że jak się myśli o szczęściu własnych dzieci, można zapomnieć o urazach, schować do kieszeni dumę i wspólnie spędzać czas.

To dla niektórych zbyt duże wyzwanie, bo skoro rozwód, to i musiała być jakaś przyczyna. W takich momentach nie ma zahamowań, każdy chce obarczyć odpowiedzialnością za rozpad związku drugą stronę, a zdanie „wszystkie chwyty dozwolone”, staje się niemalże mottem. Zaczyna się walka o dzieci, ale nie po to, by mogły dorastać w poczuciu bezpieczeństwa pomimo tego, że żyją na dwa domy, ale po to, by udowodnić, kto więcej daje, kto jest lepszym rodzicem i kogo dzieci bardziej kochają. Tylko że na pewno nie jest to korzystne dla dzieci.

Niech więc zdjęcie Drew z byłym mężem, będzie dla wielu źródłem inspiracji. Niech nie zwiedzie was to, że celebryci mają inaczej. Rozwód dla każdego jest tak samo traumatycznym wydarzeniem. To do was należy decyzja, czy bardziej będziecie myśleli o sobie, czy o dzieciach.
źródło: Instagram/Drew Barrymore
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE