"Mikołaju, składam reklamację". Ojciec żali się, jak 2-letnia córka zażartowała z niego

Jak wybrać idealny prezent dla dziecka?
Jak wybrać idealny prezent dla dziecka? Zrzut z Love What Matters
Rodzice dwoją się i troją, by dzieci dostały wymarzone zabawki pod choinkę. Czasem jednak sprawa wymyka się spod kontroli.

Z prezentami różnie bywa. Wiadomo, że rodzice chcą jak najlepiej, ale czasem okazuje się, że ich dziecko cieszy się zupełnie z czegoś innego. Warto więc zastanowić się wybierając upominek, czy na pewno będzie dobrym pomysłem i czy przypadkiem nie okaże się, że potem to my będziemy musieli się nim zająć.

Trudno powstrzymać śmiech czytając wypowiedź ojca, trochę rozczarowanego prezentem dla córki, którego w dodatku zapewne sam był sponsorem. – Hej, Święty Mikołaju. Chodź i zabierz swoje wnuki. Nie prosiłem o tyle dzieci. Teraz muszę opiekować się trzema lalkami, kiedy moja dwuletnia córeczka tańczy w nowym namiocie do piosenek z filmu „Trolls”.
Okazuje się, że córka, choć ma dopiero dwa latka, czuje już odpowiedzialność za swoich nowych towarzyszy zabaw, ale ma też ochotę na taniec i dobrą zabawę. W tej sytuacji to tata musiał zaopiekować się jej „dziećmi”. Czy przewidział to, kupując wymarzone prezenty swojej córeczce? Jedno jest pewne, mała świetnie sobie poradziła i powinna w przyszłości pamiętać, że czasem każdy musi się wyrwać, by potańczyć, a mężczyźni są równie dobrymi opiekunami co kobiety.
źródło: Love What Matters
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE