Jeżeli myślicie, że celebryci robią to inaczej, zobaczcie zdjęcia Kristen Bell

Kristen Bell pokazała zdjęcia z narodzin córki.
Kristen Bell pokazała zdjęcia z narodzin córki. Zrzut z ekranu / People
Aktorka do tej pory raczej chroniła swoją prywatność. Teraz postanowiła ujawnić kilka fotografii, które większość kobiet ma swoich albumach.

Aktorka Kristen Bell postanowiła powspominać i wrzuciła do sieci kilka zdjęć z dnia porodu, a właściwie z przygotowań do niego. Choć niektórzy twierdzą, że bogaci i sławni mają lepiej, to niestety nie potwierdza się to w realnym życiu. Przed porodem mają taki sam zestaw ćwiczeń obowiązkowych, co inne kobiety. Piłka, masaż pleców i obowiązkowe majtki z przewiewnej siatki. Nie mają inaczej niż przeciętna kobieta, choć oczywiście mogą rodzić zapewne w lepszych warunkach niż polskie ciężarne. Pewne sprawy nie zmieniają się jednak aż tak bardzo. Tak samo przeżywają ból, lęk, strach i nie chodzą przy tym w złotych szpilkach, tylko rozciągniętym dresie i majtkach poporodowych.
Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Część internautów było zaskoczonych tak intymnymi zdjęciami aktorki. Trochę nas zaskakuje taka reakcja, bo filmów i zdjęć z porodów pojawia się w mediach tak wiele i są też dużo bardziej dosłowne, że to zdjęcie Kristen naprawdę nie powinno nikogo razić. Jest po prostu wspomnieniem mamy, która za chwilę przywita na świecie ukochaną osobę.To dobrze, że gwiazdy znane z telewizji pokazują czasem, że są takimi samymi ludźmi jak inni.
źródło: People
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE