Podsłuchała w sklepie rozmowę małżeństwa i zrobiła zdjęcie. O tym właśnie marzą kobiety

Drobne gesty warto docenić, czyli za co kobiety kochają mężczyzn?
Drobne gesty warto docenić, czyli za co kobiety kochają mężczyzn? Zrzut z Facebooka/Brittney Johnson
260 tys. udostępnień zdjęcia w dwa dni, to prawdziwy rekord. Dlaczego fotografia wzbudziła tak ogromny entuzjazm zwłaszcza pań?

Niestety na co dzień zapominamy o chwaleniu partnerów. Pewne sprawy wydają się naturalne i wydaje się nam, że wszyscy mają tak jak my, zwłaszcza po kilku/kilkunastu latach bycia razem. Okazuje się jednak, że nie i czasem podsłuchanie czyjejś rozmowy, może sprowokować tak głośną dyskusję. Pochwalną w dodatku.

Przepraszam, kimkolwiek jesteś, za opublikowanie zdjęcia twojej pleców. Chciałam jednak, żeby świat to zobaczył.

Ten człowiek rozmawiał przez telefon z żoną i był bardzo skupiony na dokładnym wyborze lakieru do paznokci, który chciała jego partnerka. "Mam to, mam to, będę w domu za chwilę."

On wysyłał do niej zdjęcie, a ona dzwoniła, żeby mu pomóc w wyborze. On mówił: "Wysłałem Ci zdjęcie. Czy to jest ten kolor? Chcesz znać kolory o podobnym odcieniu? A może po prostu chcesz wszystkie trzy kolory?".

To wszystko, co nam trzeba. Wysiłek. Pokazując komuś, że cokolwiek, co jest ważne dla niego (nawet jeśli to lakier do paznokci), znaczy coś dla Ciebie, to jest to wyjście z Twojej strefy komfortu. Tym bardziej że pewnie czułeś się głupio w świecie tysiąca kosmetyków.

To jest jednak dla nas takie fajne. Pomysł romansu. Nie dawanie kwiatów, kartek i słodyczy. Ale bycie blisko i pokazywanie, że naprawdę nas słuchacie i wspieracie w najprostszych nawet czynnościach. Bo to wymaga od was więcej pracy, zaangażowania i zrozumienia, niż kupienie bukietu róż w markecie. To cudowne, gdy ktoś, gdzieś, będzie kochał cię wystarczająco mocno, by pójść na zakupy do sklepu kosmetycznego i starać się odnaleźć Twój ulubiony lakier do paznokci.
Ten wpis pokochało 260 tys. osób. Mało tego, wiele kobiet napisało, że nie doceniało gestów swoich mężczyzn i oznaczało swoją drugą połowę na FB dopisując listę ich zasług.


"Mój mąż malował moje paznokcie u stóp, gdy byłam w 7. mc-u ciąży".
"Mój mąż robi ma codziennie rano kawę, choć sam nie pije i nie lubi".

Czasem warto zrozumieć, że każdy z nas lubi słyszeć miłe słowa, doceńmy więc naszych mężów/żony/partnerów. Pamiętajmy, że to te prozaiczne sprawy, a nie wielkie gesty od święta są namacalnym dowodem miłości.
żródło: Facebook/ Brittney Johnson
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE