Pierwsza na świecie medyczna aplikacja, która daje rodzicom poczucie spokoju. Poznajcie uGrow!

Fot. Philips Avent
Philips Avent przedstawia uGrow - aplikację, która wspiera zdrowy rozwój twojego dziecka. Aplikacja umożliwia łatwe zapisywanie i monitorowanie karmienia, snu, wzrostu, a nawet wagi dziecka oraz dostarcza spersonalizowanych porad dostosowanych do wieku i rozwoju dziecka. uGrow daje rodzicom poczucie spokoju, pozwalając lepiej rozpoznać potrzeby dziecka.

Philips Avent, wiodąca światowa marka produktów dla dzieci i niemowląt, od lat aktywnie wspiera rodziców w ich roli. Ponieważ coraz więcej rodziców korzysta z nowoczesnych technologii, Philips Avent wprowadza uGrow, czyli pierwszą tego rodzaju medyczną aplikację, która ułatwia opiekę nad niemowlęciem. uGrow to profesjonalna platforma cyfrowa dla rodziców opracowana we współpracy z ekspertami m.in. w dziedzinie karmienia piersią, snu oraz psychologii rozwoju, która w pewien sposób udzielała niemowlętom głosu i jest doradcą dla rodziców. Jak to możliwe?

Aplikacja uGrow to interaktywna oś czasu, na której możesz zapisywać ważne informacje dotyczące twojego niemowlęcia, by wszystkie dane dotyczące maluszka
mieć w jednym miejscu i rejestrować te najcenniejsze chwile. Monitoruj cykl karmienia i snu twojego dziecka, aby lepiej zrozumieć jego zachowania i potrzeby. Zapisuj jego wzrost i wagę i porównuj je z normami na siatkach centylowych. Korzystaj z fachowych porad dostosowanych do wieku twojego dziecka. Kompletem informacji podziel się także z pediatrą na wizytach kontrolnych, dzięki czemu może on lepiej wykorzystać czas podczas wizyt i oferować wyższą jakość konsultacji. Aplikacja sprzyja więc zdrowemu rozwojowi maluszka.

Aplikacja dostarcza spersonalizowanych porad w czasie rzeczywistym, dzięki którym możesz podejmować jeszcze bardziej świadome decyzje dotyczące twojego niemowlęcia. - W Philips Avent rozumiemy, jak oszałamiającym doświadczeniem są narodziny dziecka, dlatego uważamy, że młodym rodzicom przyda się na początku tej drogi wsparcie w postaci przewodnika dostarczającego odpowiednich informacji we właściwym czasie – mówi Iza Rogulska, Communication Manager, Philips.

Aplikacja uGrow jest już dostępna do bezpłatnego pobrania w polskiej wersji językowej w App Store i Google Play. Dowiedz się więcej na ugrow.pl i obejrzyj film.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE