Pokazała, jak karmi dziecko, inni wypunktowali jej błędy. Dlaczego matkę zalała fala krytyki?

facebook.com/DailyMail
Twoje dziecko nie chce jeść? Stresujesz się, gdy nadchodzi pora karmienia, bo kojarzy ci się tylko z pluciem, krzykiem i histerią? Ta mama znalazła na to sposób. Czy jednak aby na pewno bezpieczny?

Nagranie udostępnił serwis "Daily Mail". Na krótkim filmie widzimy mamę, która karmi swoje dziecko. Maluch leży na poduszce i ogląda bajkę, która puszczona jest na zamontowanym na czole kobiety telefonie. Niby zwykły widok, jednak w komentarzach wybuchła prawdziwa burza.

W czym problem?
Pomimo tego, że dziecko nie krztusi się czy nie wygląda na niespokojne, na matkę wylała się fala krytyki. Komentujący zwrócili uwagę, że pozycja leżąca jest niewłaściwa dla dziecka w tym wieku i nie powinno być karmione w taki sposób. Inni dodają również, że niemowlę jest zbyt małe na stałe pokarmy, a dodatkowo mama robi to niejako siłowo - rozchyla usta malucha. Największe oburzenie wzbudził jednak telefon: rodzice uznali, że lepiej z dzieckiem rozmawiać, śpiewać czy zabawiać niż "podłączać do smartfona". Kolejni poszli o krok dalej i już zastanawiają się, jakie konsekwencje dotkną dziecko w przyszłości w związku z wychowaniem w towarzystwie elektroniki.

Komentujący polecają kobiecie "szkolenie z rodzicielstwa", nazywają ją nieodpowiedzialną i jasno wskazują, że według nich ten film nie jest ani śmieszny, ani błyskotliwy.

Co myślicie po obejrzeniu nagrania? Zgadzacie się ze słowami krytyki?


Źródło: Daily Mail
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE