Czego brakuje w kuchni Włodarczyk? Internautka „życzliwie” wytknęła

Czy każda kobieta musi być rozliczana z tego, czy ma dzieci?
Czy każda kobieta musi być rozliczana z tego, czy ma dzieci? Zrzut z ekranu/Instagram/Agnieszka Włodarczyk
Niektórzy mają to do siebie, że wiedzą, jak powinno wyglądać życie innych ludzi. I tak jak mężatka nie zrozumie singielki, tak i matka nie potrafi odpuścić bezdzietnym.

Aktorka postanowiła na swoim Instagramie podzielić się z fanami fotografią wymarzonej kuchni. Biało-szara kuchnia, drewniana podłoga, słowem przytulne miejsce. Wielu obserwatorów konta Agnieszki Włodarczyk uznało pokazane zdjęcie za cenną inspirację i kliknęło „lubię to”. Niestety jedna z komentujących pań postanowiła podzielić się swoją refleksją i zasugerowała 36-letniej aktorce, że kuchnia ładna, ale czegoś w niej zdecydowanie brakuje.

„Brakuje tam męża i trójki dzieci, a byłby komplet. Szczerze tego pani Agnieszko życzę”.

@myhouseidea #kuchnia #marzenie #inspiracja #szareszafki #białyblat #czarneuchwyty #boski #dywan #comyślicie

Post udostępniony przez Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial)

Choć przesłanie samo w sobie wydaje się miłe, to wywołuje jednak pewien niesmak. Nikt tak naprawdę nie wie i nie musi wcale być poinformowany, z kim jest związana aktorka i czemu nie podjęła jeszcze decyzji o dziecku. Jeżeli jest samotna, może to być dla niej niezwykle przykre stwierdzenie, jeżeli z kolei nie chce mieć dzieci, poczuje się wywołana do tablicy, bo w Polsce nadal pokutuje myślenie, że spełniona kobieta musi mieć męża i dzieci, bo inaczej nie osiągnie szczęścia. Bez względu na to, czy Agnieszka Włodarczyk jest samotna, czy też bezdzietna, nie powinno się tego komentować, bo nie wiadomo, co tak naprawdę za tym stoi. Jako dojrzała kobieta ma prawo podejmować własne decyzje i nie musi nikomu się z nich tłumaczyć.

Jej odpowiedź na komentarz internautki jest naprawdę w punkt. Aktorka zachowała się z klasą i nie wdała się w żadne utarczki słowne.

„Niczego tam nie brakuje ;-)” – to jedyne skwitowanie „życzliwej” rady i życzeń. Szkoda tylko, że ludzie roszczą sobie prawo do dawania porad innym, uznając, że tylko ich punkt widzenia i ich sposób na życie jest jedynym i najlepszym rozwiązaniem.

#idziezima #outfit #look #sweter #kożuch #szalik @lukaszjemiol @rossmannpl #byjemiol @glookcom #milutko #cieplutko #klasycznie #ilovethisstyle #streetstyle

Post udostępniony przez Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial)

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE