Ojciec 2-latki zastosował się dokładnie do poleceń żony. Efekt bawi do łez

Zabawne zdjęcia – jak ojcowie popełniają gafy.
Zabawne zdjęcia – jak ojcowie popełniają gafy. Zrzut z ekranu/Twitter/Melvin Doo
"Przecież zrobiłem dokładnie to, o co prosiłaś". Ojciec 2-latki był zaskoczony tym, że żona go wyśmiała.

Zdarza się czasami, że proste dla kobiety komunikaty, nie do końca są aż tak czytelne dla mężczyzn. Wiele mam w sieci dzieli się swoimi spostrzeżeniami odnośnie tego, że ojcowie zbyt dokładnie wypełniają ich polecenia, przez co narażają się na śmieszność. Oczywiście z przymrużenie oka, bo przecież wszyscy wiemy, że mężczyźni to wspaniali ojcowie i zajmują się dziećmi równie dobrze, jak matki.

Czasem ta dosłowność i dokładność, może być powodem do śmiechu. Tak, jak w tym przypadku. Zabawną scenkę z życia rodziny, opowiedziała Melvin, której mąż udał się na przejażdżkę z ich 2-letnią córeczką. Gdy wróci, zapytał żonę, co zrobić z dzieckiem, które zasnęło w podróży. Gdy ta odpowiedziała, żeby położył je do łóżka, mężczyzna zrobił dokładnie to, co kazała mu żona. Oczywiście zapomniał o tym, by dziecko wyjąć z fotelika samochodowego, ale plus na pewno zyskał za to, że przykrył dziecko kocem, by nie zmarzło.
Oczywiście pod postem Melvin pojawiło się wiele wpisów innych kobiet, dowodzących, że w ich domach jest dokładnie tak samo. Najbardziej urzekająca jest fotka dziecka, któremu tata nałożył do snu pieluszkę. Niestety zapomniał o zdjęciu rajstopek.
A jak jest u was? Macie jakieś zabawne historie w pamięci?
P. S. Tatusiowie, naprawdę was kochamy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE