Polka potrafi! Pachną obłędnie, są wegańskie, organiczne i ręcznie robione – kosmetyki, które zawojują rynek

Naturalne, polskie  - kosmetyki Iossi.
Naturalne, polskie - kosmetyki Iossi. materiały prasowe
"Komponentów szukamy zarówno na rodzimych łąkach, jak i w najdalszych zakątkach świata". Piszą o nich „kosmetyki doskonałe z natury” i dokładne takimi są.

Joanna Hołuj opowiada nam, skąd wziął się pomysł na Iossi i zdradza, co jest ich hitem.

Jak powstają kosmetyki Iossi?

Zaczynamy od tworzenia receptury, testujemy ja na sobie i jeśli się nam bardzo podoba, to kierujemy do badania laboratoryjnych. Jeśli już mamy bezpieczny i działający kosmetyk wtedy dziewczyny w naszej krakowskiej pracowni mieszają, podgrzewają, miksują i rozlewają pachnące olejki eteryczne, gęste masła i oleje do chwili aż kosmetyk gotowy jest do rozlania do słoiczków i buteleczek. Naklejamy etykietkę, robimy piękne zdjęcie i wtedy możecie go już kupić w naszym sklepie internetowym.

Skąd pomysł na nazwę?

No cóż... Joanna było już zajęte.

Co jest dla Ciebie inspiracją?

Pierwszą inspiracją jest natura, drugą wasze potrzeby. Piszecie do nas, spotykamy się z wami na targach i opowiadacie nam, co chciałybyście znaleźć w naszym sklepie. To z waszej inspiracji powstał witaminowy koktajl pod oczy, który tak pokochałyście od pierwszego dnia i różany krem dla skóry suchej lub nawet odwodnionej.

Skąd pomysł na kosmetyki dla dzieci?

Pierwszą inspiracją była lektura olejków dla dzieci dużych firm kosmetycznych..... My lubimy kosmetyki stworzone w 100% z naturalnych składników. Dziecięca skóra potrzebuje najdelikatniejszych składników. Tak powstały nasze olejki dla dzieci i mam. Do kosmetyków dla dzieci stosujemy składniki z upraw organicznych, gdzie nie stosuje się szkodliwych środków chemicznej ochrony roślin i staramy się, aby ich składy były przejrzyste.
Co jest Waszym największym hitem?


Do tej pory było to Serum rozświetlające i ale goni go Witaminowy Koktajl pod oczy, który mamy w swojej ofercie od dwóch miesięcy i zdecydowanie wysuwa się na prowadzenie.
Dlaczego kosmetyki tak pięknie pachną?

Niezwykły zapach naszych kosmetyków to efekt stosowania przez nas naturalnych olejków eterycznych. Wykorzystujemy ich niezwykłe właściwości: nawilżające, regenerujące, antybakteryjne, ujędrniające czy kojące. Wiedza o aromaterapii pozwala nam wzmocnić działanie naszych kosmetyków.


Zmęczona po całym dniu matka właśnie położyła dzieci do łóżek. Przyszła pora na chwilę przyjemności i zadbania o skórę. Co jej polecisz?


Pierw prysznic z energetyzującym peelingiem z rozmarynem i limonką ą, potem czekoladowa maseczka do twarzy a po niej odrobina rozświetlającego (lub regenerującego przy cerze dojrzałej) serum do twarzy. A potem oczywiście gorąca herbata i książka, jeśli w domu nadal jest cicho.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE