Rodzina zrobiła zdjęcie w Lunaparku. Trudno im było ukryć zaskoczenie, gdy zobaczyli fotografię

Kto doliczy się, ile jest osób na tym zdjęciu?
Kto doliczy się, ile jest osób na tym zdjęciu? Facebook / Landmark Forest Adventure Park
Ta rodzina wybierając się do parku rozrywki, nie wyobrażała sobie, że spotka ją taka niespodzianka, mimo że atrakcji tam nie brakowało!


Park rozrywki
Wszyscy całą czwórką udali się do parku rozrywki w Szkocji, Landmark. Oprócz wielu atrakcji takich jak wspinaczka, jazda konno czy dzikie zwierzęta, które można oglądać z bliska, postanowili udać się do Bamboozeleum. Jest to magiczna galeria różnych eksponatów, które dają oszałamiające efekty specjalne takie jak: krzywe zwierciadła, hologramy, video mikroskopy czy kamery termowizyjne.

Dodatkowa, niesamowita atrakcja
Ta ostatnia atrakcja dostarczyła rodzinie niesamowitych wrażeń. Okazało się bowiem, że oprócz całej ich czwórki (tata, mama, 2 synów) na monitorze mogli obejrzeć brata (lub siostrę) w brzuchu mamy.

"My two boys (ages 5 & 3) had a great time visiting Landmark last week and we even got a sneaky peek at their new baby...

Opublikowany przez Landmark Forest Adventure Park na 29 sierpnia 2017
Zostało to uwiecznione na zdjęciu rodinnym.
Fiona Petrie

Moi dwaj synkowie , jeden w wieku 3 a drugi 5 lat świetnie się bawili w Landmarku w zeszłym tygodniu. Nawet ich młodszy brat lub siostra wkradł się ukradkiem na zdjęcie! A to wszystko dzięki kamerom termowizyjnym ciepła w Bamboozeleum.


Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...