Kobieta boi się wpuścić do domu obcą osobę. Wtedy mężczyzna zawstydza ją strasznie

Zaskakujący finał sytuacji, młody chłopak okazał się uczciwym człowiekiem.
Zaskakujący finał sytuacji, młody chłopak okazał się uczciwym człowiekiem. Zrzut z ekranu/Facebook/Melissa Wang
To wszystko przez świat, w którym żyjemy – skomentowała kobieta, która upubliczniła nagranie. Naprawdę aż tak ludźmi rządzi strach?

Co za wstyd!
To jedno z najbardziej zaskakujących nagrań, jakie ostatnio krąży w sieci. Mężczyzna dzwoni do drzwi, niestety obecna w domu kobieta nie chce mu otworzyć. Obawia się, bo nie zna młodego chłopaka w czapeczce bejsbolowej i nie wie, czy nie będzie stanowić dla niej zagrożenia. Wtedy mężczyzna zauważa kamerę zamontowaną na domu, podchodzi do niej i pokazuje, co trzyma w dłoni. Gdy kobieta rozpoznaje przedmiot, zaczyna się wstydzić. I to bardzo.

Okazało się, że mężczyzna znalazł przed domem portfel jej męża i postanowił go zwrócić, choć było w nim sporo pieniędzy. Ocenienie młodego człowieka po wyglądzie i nieufność wobec każdego obcego, szybko może się na nas zemścić.

God bless this young man's heart. My husband dropped his wallet (with hundreds of dollars and all his credit cards) in our drive way and this gentleman picked it up and left it at our doorstep after waiting for a few minutes, because I wouldn't open the door (for strangers). I later found him. Thanked and rewarded him for his kind gesture. It's sad that I didn't trust him to open my door when he was just doing a good deed. Sadly, this is the world we live in today. We hear so much terrible news and barely any good. I think we all need to be reminded that there are still good people out there. His act of kindness cannot go unrecognized. Thank you Tyler. Please share!

Opublikowany przez Melissa Vang na 15 września 2017
źródło:Love What Matters

Odnalazłam go później i podziękowałam mu. To smutne, że nie zaufałam mu i nie otworzyłam mu drzwi, kiedy pukał. Smutne, ale taki jest dzisiejszy świat. Mamy tak dużo złych informacji, że jesteśmy nimi przerażeni. Myślę, że potrzebujemy wierzyć, że wśród nas są nadal dobrzy ludzie.

Stereotypowe myślenie
Ten akt uczciwości, którym wykazał się młody człowiek, może wydawać się rzadko spotykany. W końcu częściej i chętniej mówi się o najgorszych zbrodniach i traktuje się młodych ludzi stereotypowo. Jak młody to na pewno kombinuje, kradnie, ćpa, jest nieuprzejmy i brakuje mu podstaw dobrego wychowania. Wrzucanie wszystkich do jednego worka i informowanie tylko o przerażających uczynkach, jest piętnowaniem młodych osób.

Rzadko zdarza się, by ludzie rozpisywali się na temat tego, jak to młody człowiek pomógł starszej osobie, jak pomaga jako wolontariusz, czy jaką odwagą, uczciwością i szczerością wykazał się w codziennym życiu. To może jednak warto odnaleźć równowagę?
źródło: Facebook/Melissa Wang
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE