Porsche i Maserati to tylko dodatek do pensji...niani. Oferta pracy wciąż aktualna

Ta oferta wydaje się kompletnie nierealna, została jednak potwierdzona.
Ta oferta wydaje się kompletnie nierealna, została jednak potwierdzona. Prawo autorskie: teddyleung / 123RF Zdjęcie Seryjne
Uwaga, istnieje ryzyko, że po przeczytaniu tekstu rzucie wszystko i wyruszycie do Londynu. Prawdopodobnie pojawiła się tam właśnie najlepsza oferta praca wszech czasów. Zaintrygowani? Poczekajcie, aż zobaczycie warunki.

Nieszablonowa rodzina z Londynu zamieściła w sieci ogłoszenie poszukujące… niani do czwórki swoich dzieci w wieku 2,5,7 i 15 lat.

Warunki? Dzielenie czasu między czterema rezydencjami rodziny (Londynie, Atlancie (USA), na Barbados i w Cape Town w RPA), kilka samochodów do dyspozycji w tym Porsche, Range Rover i Maserati, posiłki przygotowywane przez kucharza z gwiazdką Michelina i bagatela… 100 tys. funtów wynagrodzenia rocznie, czyli prawie pół miliona złotych.

Wymagania? Praca 6 dni w tygodniu, od 7:00 do 20:00, co najmniej 15 lat doświadczenia, znajomość dziecięcej psychologii, brytyjskie prawo jazdy, gotowość i możliwość do częstych lotów i jako najlepsze na koniec… brak własnych dzieci i ukończony kurs samoobrony.

Ten ostatni rodzina jest w stanie opłacić indywidualnie. Cóż, chyba ich na to stać.

Bez względu na to, jak absurdalne wydaje się ogłoszenie, jego wiarygodność została potwierdzona. Oryginalną wersję można zresztą zobaczyć tutaj.

Po szumie medialnym rodzina dodała aktualizację z prośbą o cierpliwość, ponieważ liczba aplikacji ich przerosła.

Cóż, jakoś nie jesteśmy zaskoczeni.

Źródło: Business Insider
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE