"Maciory z sadłem". Reakcja na ciężarną nie szokuje tak bardzo, jak komentarze

Ciąża w kolejce.
Ciąża w kolejce. Screen YouTube/Wapniak
Ludzie, co z wami? Już nie macie komu ubliżać, to koncentrujecie się na ciężarnych? Przypomnę wam, że wasze matki też kiedyś były w ciąży, wasze żony mogę w niej być tak jak i wasze córki!

Ciężarna w autobusie, w sklepowej kolejce – eksperyment, jakich wiele. My również kiedyś udaliśmy się do metra z ukryta kamerą ("Ustępują kobiety" – pojechaliśmy z ciężarną metrem i sprawdziliśmy, ile jest empatii, dla życia nienarodzonego). Wnioski podobne, nic odkrywczego. Ciężarna żona autora filmu i tak miała sporo szczęścia, bo przepuszczano ją w sklepowych kolejkach. Nie o tym jednak będzie.

"A co to? Kobieta w ciąży to jakaś święta krowa? W ciąży wręcz wymagany jest wysiłek, żeby zbytnio sadła nie zapuścić, bo po urodzeniu wiele kobiet to już maciory do końca życia" - proszę, jaki ekspert się znalazł i wyraził swoją opinię w komentarzach, choć na zawsze powinna ona zostać w jego głowie. Bardziej niż żenujący poziom komentarza dziwi reakcji innych – 19 lajków.

Kolejny Pan wyraził swoje zdanie: "Ładnie wygląda w ciąży...moja to był dramat". No cóż, tylko pozazdrościć takiego męża.

Najwięcej, bo aż 233 zwolenników znalazł ten komentarz dotyczący ustępowania tylko wyłącznie, gdy osoba o nie poprosi. Jest on idealnym wytłumaczeniem wszystkich autobusowych udawaczy, zasypiaczy, czy odwracaczy wzroku, gdy wchodzi ciężarna. Nie widzą, bo przecież nie muszą. Skoro nie prosi, to znaczy, że nie chce siadać – to jego wydźwięk.
"Ale mnie wkur*** takie gadanie, że nie dorośliśmy, żeby ustępować miejsca. Wisi mi szczerze, czy ktoś komuś ustąpi miejsca z własnej myśli, ale złe społeczeństwo to takie, który w momencie, kiedy osoba poprosi o zwolnienie miejsca, a nikt jej nie zwolni. Takie pierd******, że powinniśmy kur** latać wzrokiem po całym autobusie w poszukiwaniu starszej osoby, kobiety w ciąży czy chu* wie jakiego niepełnosprawnego weterana z Wietnamu to istna głupota. Ktoś podejdzie, poprosi, dostanie wolne miejsce".


Widać, że wielu uważa podobnie, a wy?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE