Kolor oczu, a nawet nietolerancję laktozy – dzięki niej poznasz cechy swojego nienarodzonego dziecka!

Oczekiwanie na to, jakie będzie nasze dziecko to jedno z najbardziej ekscytujących doświadczeń w życiu.
Oczekiwanie na to, jakie będzie nasze dziecko to jedno z najbardziej ekscytujących doświadczeń w życiu. Prawo autorskie: gajus / 123RF Zdjęcie Seryjne
Powiedzmy to sobie wprost–niemalże wszystkie przyszłe matki chciałyby, jak najszybciej wiedzieć wszystko o swoich nienarodzonych jeszcze dzieciach. Nie ma w tym nic zaskakującego. Rozwój technologiczny podąża za tymi potrzebami i tak powstała aplikacja, która może wiele przybliżyć…

"Cecha bobasa" to darmowa aplikacja na system Android i iOS. Program, dzięki któremu możemy wstępnie oszacować, jakie cechy będzie miało nasze jeszcze nienarodzone dziecko. Grupa krwi, kolor oczu,a nawet… nietolerancja laktozy.

To nie scenariusz filmu science fiction, tylko możliwości technologiczne naszych czasów. Producent opublikował film, na którym prezentuje pogląd działania aplikacji:
Sugestie cech fizycznych dziecka są możliwe dzięki uzupełnieniu genetycznych zależności widocznych gołem okiem. I tak zaznacza się w aplikacji kolor oczu rodziców i dziadków i na tej podstawie aplikacja oblicza procentowe prawdopodobieństwo posiadania określonego koloru przez dziecko.

Fajne, ciekawe, niezobowiązujące rozwiązanie zaproponowała polska firma LekSeek.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE