"Gwiazdy to mają lepiej". Beata Sadowska jednym zdjęciem pozbawia złudzeń i wspiera w ten sposób mamy

Wsparcie dla innych mam zawsze bezcenne.
Wsparcie dla innych mam zawsze bezcenne. Zrzut z ekranu/Facebook/Beata Sadowska
Wyobrażenia i pozory – o tak, stereotypowe myślenie czasem zbyt często gości w wyobraźni kobiet. Są jednak osoby, które szybko potrafią się z tym rozprawić.

Czasem jedno zdjęcie może powiedzieć wszystko. Jeżeli uważacie, że gwiazdy mają lepiej, bo ich dzieci są na pewno nadzwyczaj grzeczne i nie bałaganią, a nawet jak zrobią bałagan, to posprząta po nich sztab sprzątaczek i niań, to się mylicie.

Beata Sadowska opublikowała zdjęcia swojego mieszkania, a dokładnie pokoju, w którym urzędowały dzieci. Znajomy widok? Oj tak, na pewno wiele z nas widziało już taki obrazek. Czy wynika to z tego, że źle wychowujemy dzieci? Nie, jest to raczej efekt tego, że nasze dzieci są kreatywne i żywiołowe. Owszem w idealnym świecie na pewno przed rozpoczęciem zabawy dziecko odłożyłoby na miejsce przedmioty służące mu w poprzedniej, ale nie żyjemy w takim świecie.

I love my life Pozdrawiam wszystkich rodziców, którzy mają inaczej! Kocham tych, co tak samo #rodzicepracujacy

Opublikowany przez beatasadowska.com na 31 maja 2017
Obraz po burzy, krajobraz po trąbie powietrznej, szalona zabawa – można znaleźć wiele określeń na zdjęcia bałaganu domowego w wykonaniu dzieci. Wiele mam w komentarzach pod zdjęciem napisało — "mam tak samo", "czuję się jak w domu" i "widzisz, wszyscy tak mają, nawet Beata Sadowska, od razu lżej na sercu".
Czasem rzeczywiście potrzebujemy takiego wsparcia od znanych mam, które przecież tak jak my mają czasem "pod górkę". Każdy, kto ma dzieci bawiące się klockami, wie, że ogarnięcie bałaganu wymaga naprawdę sporo zachodu. Jako mama dwóch chłopców wiem, o czym mówię. Mogą wam także podpowiedzieć, co robić, by ułatwić sobie życie. Będziecie potrzebować dużego pudełka i koca :-) Rozłóżcie koc na podłodze, wysypcie na niego klocki, a wieczorem, gdy dzieci skończą budować, poproście, by w formie zabawy złapały za rogi koca i wsypały klocki do kosza, czy pudła. Takie proste i takie skuteczne.

Do utraty tchu dla chorych na nadciśnienie płucne. Cierpiącym na to schorzenie brakuje tchu podczas zwykłych,...

Opublikowany przez beatasadowska.com na 18 maja 2017
Dobrze, gdy osoby ze świata mediów pokazują czasem prawdziwą stronę macierzyństwa. Na pewno udawanie idealnej pani domu, która ogarnia dom, dzieci i pracę i znajduje jeszcze czas na kino, basen, kosmetyczkę i wrzucanie zdjęć na portale społecznościowe, nikomu dobrze nie robi. W końcu mamy muszą być dla siebie wsparciem.

Może cię zainteresować także: Największe wsparcie dla pracującej mamy


źródło:Facebook/Beata Sadowska
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE