Gdyby to kobieta udzielała wywiadu dla BBC, wyglądałoby to tak – zobacz parodię

Kobiety są ekspertkami w każdej dziedzinie.
Kobiety są ekspertkami w każdej dziedzinie. You Tube/Jono and Ben
Oto odpowiedź kobiet na słynne nagranie, które stało się absolutnym hitem w sieci. BBC Dad zyskał groźną konkurencję.


Wiele matek krytykowało dziennikarza Roberta E.K., że nie zajął się właściwie dzieckiem i starał się je odepchnąć od siebie. Wiele też miało uwagi co do przerażonej matki, która w panice wbiegła do pokoju i na siłę wyciągała dzieci.

To nagranie pokazuje, jak w takiej samej sytuacji poradziłaby sobie wielozadaniowa (jak zwykle) mama. Choć sam pomysł bardzo nam się spodobał, to mamy jednak pewne uwagi. Po pierwsze wyluzowana,(choć nadal merytoryczna mama), może czuć się opanowana, bo wie, że nie ośmiesza się właśnie przed całym krajem (w przeciwieństwie do BBC Dad). Nie przeżywa też stresu wywołanego nagraniem na żywo, bo wie, że może zrobić powtórkę nagrania. Takiej szany nie miał politolog, który został zupełnie zaskoczony przez własne dzieci.
Jest w tym jednak też sporo prawdy, niewielu mężczyzn ma tak podzielną uwagę, jak kobieta. Niektórzy twierdzą nawet, że tylko matka, jest w stanie wykonywać kilka absorbujących czynności na raz, nie tracąc wątku. Ten film, choć zrobiony oczywiście w żartobliwym tonie, niesie też ważne przesłanie. Kobiety także mogą być ekspertami w różnych dziedzinach i warto o tym pamiętać.
A jakie są wasze spostrzeżenia odnośnie tego nagrania? Piszcie w komentarzach, jesteśmy bardzo ciekawe.

źródło: You Tube

Napisz do autora: ewa.podlesna-slusarczyk@mamadu.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...