Kochać dziecko bardziej, niż nienawidzić siebie nawzajem. Super dowód na to, że miłość rodzica jest ponad wszystkim

Zdjęcie, które nie przedstawia żadnej wartości, dopóki nie pozna się związanego z nim kontekstu.
Zdjęcie, które nie przedstawia żadnej wartości, dopóki nie pozna się związanego z nim kontekstu. Facebook.com
Niepozorne zdjęcie, które udowadnia, że miłość rodzicielska rządzi się własnymi prawami.


Dziecko zawsze jest najważniejsze
Matka, która opublikowała post pisze o tym, że w wychowaniu dziecka najważniejsza jest współpraca między rodzicami. Nawet, jeśli relacja między dorosłymi nie ułożyła się najlepiej, wspólne dobro w postaci dziecka powinno być zawsze niekwestionowanym numerem jeden.
Love What Matters
Facebook.com

Dorastanie bez rodziców żyjących razem jest trudne, jednak o ile ci rodzice potrafią ze sobą współpracować, by zapewnić dziecku najlepszą teraźniejszość i przyszłość, to robią wszystko co w ich mocy. Być może nie jesteśmy idealną rodziną z obrazka, jednak wszystko co robimy, robimy dla naszej córki. Partnerskie rodzicielstwo jest trudne, ale trzeba działać.

Wczoraj córka zwróciła się do mnie z prośbą o zakup większej ilości lakierów do paznokci, żeby było ich tyle, jak u taty w domu. Kierowana ciekawością i sprawdzeniem konkurencji zapytałam byłego partnera o jego kolekcję. W odpowiedzi na wiadomość, dostałam zdjęcie, które stopiło moje serce.

14 buteleczek, z różnymi kolorami. Po to, żeby córka zawsze mogła wybrać sobie ten, na który akurat ma ochotę. Nawet żyjąc osobno, możemy mieć pewność, że nasze dziecko jest kochane, szczęśliwe i spełnione.

"Growing up without your parents together is hard, but if those parents can work everyday together and separately to...

Opublikowany przez Love What Matters na 7 marzec 2017
Moc prostego zdjęcia
Internauci kompletnie zachwycili się zdjęciem i jego przesłaniem. Doceniają rodziców za ich dojrzałość. Wiele jest par, których drogi z jakichś przyczyn się rozchodzą. Super, jeśli dorośli ludzie potrafią wznieść się ponad negatywne emocje i skupić wspólną uwagę na tym, co nierozerwalnie ich połączyło – dziecku.

Napisz do autora: magda.wozniak@mamadu.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Wyprawka dla noworodka - co kupić dla dziecka? Pełna lista
0 0Genialny patent na sen dla mam. Tego mogą nam pozazdrościć nasze babcie!