"Powiedz kocham, nie tylko drugiej połówce". Walentynkowy spot banku zaskakuje i wzrusza

"Bardzo cię kocham i pamiętaj, że zawsze będziesz tą jedyną, najważniejszą kobietą w moim życiu" – mówił jeden z bohaterów.
"Bardzo cię kocham i pamiętaj, że zawsze będziesz tą jedyną, najważniejszą kobietą w moim życiu" – mówił jeden z bohaterów. Fot. Screen z Youtube
Szacun, dobra robota, łezka się w oku kręci – piszą internauci na oficjalnym profilu PKO Banku Polskiego na facebooku. I trzeba im to przyznać, że tą reklamą mogą rozczulić największego twardziela.

Spot rozpoczyna się uliczną sondą. Martin Stankiewicz, jeden z największych youtuberowych śmieszków, pyta przechodniów o rzecz, wydawać by się mogło, banalną i naturalną: "Kiedy ostatnio powiedziałaś mamie, że ją kochasz?". Tak, tak, bo w tej reklamie nie na miłości partnerskiej się skupiono.

Pierwsze odpowiedzi? – To było dawno, wstyd się przyznać – mówi dziewczyna. Inna z kolei zastanawia się chwilę, po czym stwierdza: – W święta jakoś… chyba w Boże Narodzenie…
Zapytano jeszcze kilkoro dziewczyn i chłopców. Okazało się, że nie najlepiej wychodzi nam wyrażanie miłości rodzicom, ale tym razem młodzież otrzymała niezwykłą okazję, by naprawić ten błąd. I to w spektakularny sposób.
Trzeba przyznać, że marketingowcy wspaniale wykorzystali moment zbliżających się Walentynek, bo tak pozytywnych komentarzy na temat spotu promującego usługi bankowe dawno nie widzieliśmy. Prawdziwi ludzie, prawdziwe historie. Kampania "Miłość mamy za zero" wzruszyła internautów.
KOMENTARZE Z FB

Pracuję w PKO BP i nie wiedziałam, że mamy tak świetną reklamę, łza w oku się zakręciła.

Jestem mamą 3 letniego synka i w przyszłości chciałabym, żeby mój syn mi to powiedział. No nic, muszę pójść do swojej mamy i ją uściskać.

Moja mama słyszy to ode mnie codziennie, ale reklama chwyta za serducho i łza się w oku kręci. Super akcja.

Dobra, chyba pierwszy raz się wzruszyłem. Szanuję was za tę reklamę.

Może konta nie założę (choć może zmienię) to pomysł mega! Łzy poleciały.

– Dobre słowo nic nie kosztuje – podsumowuje Youtuber. – Dlatego może warto w tym roku na walentynki powiedzieć "kocham" nie tylko drugiej połówce, ale również tym, którzy kochają was najbardziej na świecie, a sami tak rzadko to "kocham" słyszą.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE