Coca Cola, Ikea oraz 4 inne najlepsze świąteczne spoty reklamowe! Nie sposób się nie wzruszyć

Wszystkie kampanie mają wspólny czynnik. Jest nim niezmiennie rodzinna i pielęgnowanie wzajemnych relacji.
Wszystkie kampanie mają wspólny czynnik. Jest nim niezmiennie rodzinna i pielęgnowanie wzajemnych relacji. YouTube.com
Trudno określić, co w Świętach lubimy najbardziej. Bez względu na to jednak, co zajmuje pierwsze miejsce na naszej liście, na kampanie świąteczne rzadko pozostajemy obojętni. Pewnie dlatego, że są po prostu piękne. A w życiu dążymy do doświadczania tego, co piękne i wartościowe. Nie tylko od święta.

1. Ten jeden raz w roku, odłóż telefon
Mój absolutny numer jeden wśród świątecznych spotów tego roku. W naprawdę ładnym obrazku traktującym o tym, co z roku na rok staje się coraz większym problemem. Obecność tu i teraz. Bardzo, bardzo trudne i równie ważne.
2. Miłość, miłość i jeszcze raz miłość
Spot, który podobija sieć od tygodni. Wszyscy są jednogłośni, lotnisko Heathrow zrealizowało jedną z najbardziej wzruszających reklam tego roku. Jest nie tylko o Świętach, w najlepszy możliwy sposób, ale też o miłości. Uczuciu nieprzemijającym, pomimo upływu lat. Ukazującym się w najmniejszych i jednocześnie najważniejszych małych gestach.
3. Podziel się z innymi, tym co masz najlepszego
Królowa świątecznych kampanii od wielu lat - Coca Cola. Tym razem w pięknym obrazku o tym, że warto czasem zrobić coś dla innych.
4. Nie tak poważnie
TK Maxx wychodzi z szablonu wzruszeń i próbuje nas rozśmieszyć. Wychodzi mu całkiem nieźle, a cała koncepcja jest oryginalnym przełamaniem poważnego nastroju wzniosłości. Śmiech, może być fantastycznym symbolem ducha Świąt.
5. Małe rzeczy tworzą codzienność
Polskie produkcje, zawsze najbliższe naszemu sercu. I jak zwykle w punkt Ikea. Codzienność każdego rodzica, uatrakcyjniona małymi rzeczami. To one tworzą życie przyjemniejszym.
6. Policz to, co naprawdę ma sens
Jaka jest wartość liczb w twoim życiu? Nieograniczona! Ciepły, fajny spot o tym, co tak naprawdę warto w życiu przeliczać.
6. Kogo dzisiaj mijasz?
I ostatnia perełka w naszym zestawieniu, tym razem od Empiku. Nawiązując do wnętrza otrzymanych prezentów, najważniejszego szukamy w środku. Jednak nie są to wnętrza pudełek z fikuśnymi kokardkami z satynowych wstążek. To wnętrze każdego, kogo spotykamy na swojej drodze. Zajrzyjmy głębiej, warto.
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE