Te maluchy potrafią zasnąć wszędzie i w każdej pozycji. Urocze i zaskakujące zdjęcia

Pewnie, czemu nie. Na rowerku też można uciąć sobie drzemkę
Pewnie, czemu nie. Na rowerku też można uciąć sobie drzemkę Fot. Screen z Instagrama
– Moja Mała od wczoraj zasypia popołudniami na podłodze. Nie widać, żeby była śpiąca, po prostu bawi się, śmieje, a w następnej minucie - już śpi. – pisze forumowiczka na dobramama.pl

To dopiero jest zdziwienie, ale jaki to uroczy widok! Gdy twoje dziecko biega, skacze, tańczy, śpiewa, leci siusiu i nagle cisza… Idziesz do łazienki, patrzysz i oczom nie wierzysz! – No jak można zasnąć na nocniku?! A no, okazuje się, że można.

Dzieci zaskakują na każdym kroku. A już najbardziej te, które sztukę zasypiania w dziwacznych miejscach, mają w jednym paluszku. Niektórzy rodzice mieli okazję doświadczyć tego słodkiego widoku. Nie da się nie uśmiechnąć, czy nawet rozczulić, patrząc jak maluch podchrapuje nad miską zupy.
dobramama.pl
forum

„Oj moja tak ma, że bawi się i nagle patrzę i śpi. Ostatnio chciała wejść na łóżko i jedną nogą nie zdążyła, bo zasnęła.”

„Moja zasypiała w czasie karmienia. Ja nabieram kolejną łyżeczkę, podnoszę głowę by jej podać patrzę, a ona śpi.”

„A najlepsze było, jak przed drugimi urodzinami przyszła mi popłakać do łazienki. Ja siedziałam, a ona oparła mi się o nogi i w czasie uspokajania, zasnęła.

Zobacz, jak te urocze wulkany energii, potrafią szybko znaleźć sobie miejsce na doładowanie baterii. Oj przepraszam – „znaleźć miejsce”? Ale po co? Liczy się tu i teraz!

A photo posted by Melanie Power (@smels) on

A photo posted by Pam (@mrspamdaniels) on

A photo posted by Teagan Williams (@teagannn8) on

A photo posted by Lisa Tennant (@lise_tennant) on

A photo posted by Vanessa (@vanessahelmer) on

Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE