Oj, będzie się działo! Szykuje się najlepszy, rodzinny weekend tego roku

Rodzina, natura, zabawa. Idealny weekend
Rodzina, natura, zabawa. Idealny weekend Prawo autorskie: asife / 123RF Zdjęcie Seryjne
To już za dwa tygodnie! ZwalczNude.pl wspólnie z miastem stołecznym Warszawa ponownie organizują wyjątkowy weekend pełen atrakcji dla całych rodzin - Warszwaskie Dni Rodzinne Prudential. W ten weekend miasto i jego okolice zmienią się w wielki, radosny plac zabaw z licznymi atrakcjami i warsztatami. Od piątku 26 sierpnia możecie się zapisywać na wszystkie przygotowane specjalnie dla Was wydarzenia!

Obecne w kalendarzu najciekawszych warszawskich imprez od trzech lat Dni Rodzinne, co roku zapraszają wszystkie rodziny na niesamowity weekend pełen darmowych atrakcji, warsztatów oraz animacji. ZwalczNude.pl wraz z miejskimi instytucjami, fundacjami, muzeami, kafejkami oraz firmami, stworzyło wyjątkowy, trzydniowy program gier, zabaw i innych atrakcji dla najmłodszych. Swoją formą Dni Rodzinne przypominają Noc Muzeów. Na jeden weekend najlepsze rodzinne miejsca w Stolicy otwierają swoje drzwi i umożliwiają korzystanie z zajęć i atrakcji bezpłatnie.

W programie VIII edycji znalazły się między innymi: warsztaty i lekcje pokazowe w szkołach Helen Doron English, których tematem przewodnim będą ukochane przez dzieci zwierzaki. Z Matplanetą dowiecie się jak przyjemna może być matematyka ponieważ zajęcia przygotowane są tak aby nie tylko uczyć ale też bawić. Klub Hand to hand przygotował energetyzujące zajęcia taneczne, a w Wypożyczalni nr 124 Zielona na Białołęce będziecie mogli wziąć udział w pikniku pełnym atrakcji; zajęć plastycznych, rękodzielniczych oraz sportowych. Szkoła językowa Empik School przygotowała warsztaty oraz zajęcia pokazowe z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży do lat 16. Dzięki Kręgielni TB, będziecie mieli możliwość rozegrania rodzinnego turnieju w bowling. W Fundacji Edusa będziecie mogli zabawić się w producentów słodyczy oraz kreatorów japońskiej Mangi. Mnóstwo ciekawych warsztatów czeka na Was również w Muzeum Fryderyka Chopina; skorzystajcie z lekcji muzealnych oraz bezpłatnego oprowadzania pt. „Rodzina Chopina”. Centrum Sportu i Rekreacji na Bielanach udostępnia niesamowitą gratkę, korzystanie z pływalni przy ul. Conrada oraz Lindego bezpłatnie w godzinach 8:00-10:00.
Podczas Warszawskich Dni Rodzinnych będziecie mogli także skorzystać z oferty warszawskich muzeów! Bezpłatnie obejrzycie wystawy w Muzeum Karykatur, Muzeum Wojska Polskiego, Zamku Królewskim oraz Muzeum Warszawy, w którym poznacie fascynującą historię warszawskich autobusów oraz ich rolę w życiu mieszkańców oraz zaprojektujecie własne modele pojazdów. Wiele ciekawostek poznacie w Stacji Muzeum, gdzie zwiedzicie skansen lokomotyw! To tylko kilka z atrakcji, które wciąż dla was przygotowujemy. Pełen program oraz link do strony zapisów znajdziecie na stronie: warszawskiednirodzinne.pl.

Zajęcia są bezpłatne – ale zapisy są wymagane!


Tych, którzy wolą obejrzeć rodzinną ofertę Warszawy w jednym miejscu w niedzielę 18 września zapraszamy na Warszawski Piknik Rodzinny Prudential, który odbędzie się w parku Romana Kozłowskiego przy Kopie Cwila w godzinach 11:00-15:00. Będą skakańce, dmuchańce, warsztaty, animacje dla maluchów oraz pokazy i eksperymenty naukowe. Piknik to nie tylko świetna zabawa, ale również okazja do nauczenia się wielu ciekawych rzeczy. Ze wszystkimi dzieciakami piątkę przybije ich ulubieniec Miś Lubiś. Podczas pikniku wszystkie rodziny będą miały możliwość spróbowania ekologicznych napojów firmy Poloniak, a Rybka MiniMini zaprosi wszystkich na karaoke oraz do mini kina przedszkolaka z ulubionymi bohaterami znanymi z anteny MiniMini+. Na Pikniku pojawią się także bohaterowie programu edukacji finansowej dla dzieci Cha-Ching, którzy w ciekawy i przystępny dla najmłodszych sposób, opowiedzą o tym jak oszczędzać i inwestować pieniądze. Na Pikniku znajdziecie również stoisko Volkswagena, na którym wszystkie dzieci będą miały okazje pobawić się na samochodowych dmuchańcach!


Projekt organizowany jest wspólnie z miastem stołecznym Warszawa. Wydarzenia odbywają się pod Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Dziecka.

Sponsorem tytularnym jest Towarzystwo ubezpieczeń na życie Prudential. Przedstawiciele Prudential podkreślają, że Dni Rodzinne Prudential promując wspólne rodzinne spędzanie czasu, wpisują się w filozofię działania firmy, której ubezpieczenia mają na celu ochronę rodziny i zabezpieczenie jej przyszłości finansowej.

Zapisy na Warszawskie Dni Rodzinne już ruszył więc spieszcie się i zarezerwujcie swoje miejsca! Więcej na warszawskiednirodzinne.pl.

Serdecznie zapraszamy!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE