Całe pokolenia matek o tym marzyły. Ten sprzęt zmieni wszystko

Fot. Screen z Facebooka
Były już samoparkujące samochody, gadżety do szybszego poruszania się po mieście, a teraz przyszedł kolej na niego. Oto Smartbe storoller, czyli samojeżdżący wózek przyszłości. Zobacz, co może ci zaoferować.

Ten inteligentny wózek nie wymaga od ciebie, abyś go trzymała. Brzmi strasznie? Spokojnie, przy pomocy smartfona, można ustawić go tak, by rezonował z twoimi ruchami. Oznacza to, że gdy idziesz do przodu pojazd porusza się razem z tobą, a kiedy stajesz on automatycznie się zatrzymuje. Żegnajcie długie, męczące spacery! Producenci zapewniają, że ta maszyna jest wstanie podjeżdżać nawet pod niewielkie wzniesienia.

Napędzany silnikiem elektrycznym gadżet, wyposażony został także w moduł pozwalający na podgrzewanie butelek z mlekiem. Nie ma więc powodów do zmartwień, jeśli wybieramy się na wyjazd za miasto. Zapomniałaś kocyka? A może parasolki? To nie problem. W Smartbe możesz dostosować temperaturę do aktualnych warunków pogodowych i potrzeb dziecka. Dodatkowo pojazd wyposażony jest w głośniki i wbudowany systemem alarmowy.
Inteligentny wózek polecany więc zarówno dla aktywnych mam, które lubią sobie pobiegać i dla tych, które mają bardzo napięty grafik. W zasadzie wszystko w nim jest idealne. Oczywiście jest tylko jeden mały szkopuł. Cena. Za ten luksus musiałabyś zapłacić jedynie 3,199 dolarów, ale miło było sobie pomarzyć.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE