Policjanci wyciągnęli chłopca z auta pijanej matki. To, co potem zrobili, chwyta za serce

Policjant uratował chłopca i się z nim zaprzyjaźnił
Policjant uratował chłopca i się z nim zaprzyjaźnił Fot. Screen z Facebooka
Funkcjonariusze Policji z Virginii zaopiekowali się rocznym chłopcem i zanim jeszcze pojawiła się po niego opieka społeczna, postanowili go wykapać. Zatroszczyli się o malucha, a zdjęcia z tego wydarzenia rozczuliło internautów i zaczęło pojawiać się na różnych portalach.

Chociaż zdjęcia są urocze, a policjanci stali się nowymi wujkami malca, to okoliczności tego wydarzenia są zdecydowanie dramatyczne. Funkcjonariusze wyciągnęli dziecko z tylnego siedzenia samochodu, który należał do pijanej kobiety, jego matki.

To że chłopiec był brudny, to mało powiedziane, bo cały kleił się od wymiocin. Natychmiast zabrano go na komisariat, by tam mógł spokojnie poczekać aż przyjadą pracownicy opieki społecznej. Jednak policjanci nie mogli spokojnie siedzieć i patrzeć na tego biednego malucha. Jeden z nich postanowił, że dziecko trzeba wykapać, a że nie ma specjalnej wanienki? Nie szkodzi. Wystarczy zlew. Wtedy właśnie powstało to zdjęcie.
Pijanej matce postawiono zarzuty prowadzenia w stanie nietrzeźwym, za co grozi jej rok więzienia i grzywna.
Komentarze internautów
theladbible.com

Okropieństwo! Powinna dostać więcej niż rok. Ale, dobra robota policjanci! Za to, że się tak nim zajęliście

Kara powinna być wyższa niż rok. I zabrane prawa do dziecka, żeby więcej nie mogła go zobaczyć. Mogła go zabić, siebie też. Mam nadzieję, że chłopiec będzie miał się dobrze i będzie szczęśliwy i zdrowy. A jeśli chodzi o jego matkę… niech gnije w więzieniu.Źródło: theladbible.com, bdtonline.com.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE